Styl hvězd na mušce Káji Pavlíčka: Tentokrát zaostřeno na páry českého šoubyznysu

Andrea Kalivodová s přítelem Radkem

Ona: Zvířecí vzor, černá krajka, kostka a další drobné vzory, je toho na můj vkus nějak moc. Vím, že někteří návrháři tyto kombinace používají, ale není to můj šálek kávy. Jsem rád, že zbytek oblečení a doplňků už jsou v černé. Výrazné líčení Andree sluší. Náušnice bych k tomuto looku volil jemnější.

On: Denimové kalhoty a černé boty se také už pomalu stávají klasikou. Škoda, že košile není do hněda,  potom by spolu tento pár dokonale ladil. 

Resumé: 60%

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“2153″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“299″}}]]

Regina Rázlová v doprovodu svého managera Janise Sidovského

Ona: Regina by si určitě mohla dovolit zajímavější model. Černá klasická sukně a halenka se vzorem. Možná trošku moc usedlé pro takovou dámu. Líbí se mi jemný make-up a francouzská manikúra a psaníčko v ruce. Krátký účes Regině sluší, jen by si zasloužil trošku upravit.

On: Janis vsadil na klasiku: černý oblek a světlá košile. Dokonalé boty a luxusní hodinky jsou znakem správného gentlemana, a to Janis ví.

Resumé: 60%

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“2154″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“300″}}]]

Světlana Nálepková s partnerem

Ona: Kalhotový kostým Světlaně moc sluší, úzké kalhoty zdůrazní štíhlou postavu a vypasované sáčko a odhalený dekolt podtrhnou její ženskost. Kožené psaníčko by mohlo být o něco jemnější, ale na odpolední akci nevadí. Světlana si nechala narovnat vlasy, což je příjemná změna a i líčení zvolila jemné a sexy. Líbí se mi sladění rtěnky a nehtů, je to hezké zpestření černého looku.

On: Partner Světlany pojal oblečení spíš jako neformální klasické. Černý sportovní oblek doplněný vzorovanou košilí. Kvalitní a naleštěné boty. Asi bych jen pro příště odložil na tuto akci doplněk na krku. Upravené vlasy a strniště jsou fajn.

Resumé: 80%

 

Uznávaný stylista Kája Pavlíček[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“2155″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“285″}}]]

 

 

Komentáře