TIAMI – kolekce křížky s lab-grown diamanty

Reklama

TIAMI je první českou šperkařskou značkou, která pracuje výhradně s lab-grown diamanty. Ve své nabídce má také kolekci šperků s jemnými křížky, které v sobě nesou velkou symboliku. 

Kříž jako symbol je znám a používán již dlouhá staletí. Kromě ochrany symbolizuje také život. Mnoho lidí věří, že umí přeměňovat negativní energii na pozitivní. Značka Tiami proto vytvořila šperky, ve kterých je kříž hlavním prvkem. V nabídce jsou přívěsky ve tvaru kříže z bílého nebo žlutého 14k zlata osázené lab-grown diamanty. Ty vás upoutají nádherným třpytem. Součástí přívěsku je vždy i jemný zlatý řetízek. Kdo preferuje náramky, může si vybrat zlatý náramek, který spojuje jemný křížek osázený 11 lab-grown diamanty, a to opět ve variantě z bílého nebo žlutého 14k zlata. Odlehčenou variantou jsou pak provázkové náramky. I ty jsou spojeny křížkem s 11 lab-grown diamanty. V nabídce je 9 stálobarevných odolných šňůrek, které jsou díky své kvalitě určené k celodennímu nošení. Není třeba je z ruky vůbec sundávat. Všechny šperky obdržíte zabalené v krabičce. Ta je vytištěná na 3D tiskárně a vyrobená z plně biologicky odbouratelného materiálu. Krabičku je možné navíc doplnit o osobní vzkaz dle přání. Tyto jemné šperky s obrovskou symbolikou určitě potěší každého. Jsou vhodné jako dárek k Vánocům, narozeninám nebo jako připomenutí výjimečného okamžiku. 

Společnost TIAMI založila teprve nedávno Gabriela Dědičová, která ale pracuje v oboru diamantů více než 10 let. Po narození syna přehodnotila svůj pohled na svět a začalo ji více záležet na tom, v jakém prostředí bude vyrůstat generace současných dětí. Při hledání alternativ, jak zůstat u práce, která ji naplňuje, ale zároveň aby neměla negativní dopad na životní prostředí, objevila informace právě o laboratorních diamantech. Jejich historie sahá překvapivě až do roku 1954. Po detailnějším prostudování tohoto směru se rozhodla, že svoje podnikání změní a přejde z těžených diamantů na ty laboratorní. Lab-grown diamanty mají třpyt a brilanci stejnou jako přírodní kameny. Jsou identické nejen po optické stránce, ale i po stránce chemické a strukturální a mohou se pyšnit nejvyšší kvalitou 2a, kterou má pouze 1 % přírodních diamantů. Díky těmto aspektům se stávají velice populární i mezi slavnými lidmi. Oblíbila si je například Meghan Markle, Lady Gaga nebo Beyoncé a do jejich výzkumu investuje peníze i Leonardo DiCaprio. Společnost TIAMI spolupracuje s českými uměleckými designéry šperků a v její nabídce jsou náušnice, přívěsky, náramky, ale samozřejmě také zásnubní a snubní prsteny.

Více informací a e-shop na www.tiami.cz 

Komentáře