Tip na dárek za vysvědčení a na prázdninové cesty. Jaké vybrat tričko radí Little Rock Star

Nejmilejší čas je skoro tu. Prázdniny! Dětem i jejich rodičům dělá radost nejen fakt, že je škola zavřená, ale těší se také na hudební festivaly, chuť třešní u babičky na zahradě, lelkování na chalupě, dovádění v mořských vlnách a další letní radovánky. Slunce a voda stačí ke štěstí, ale občas se hodí i něco praktického na sebe. Chce to pár pohodlných triček, plavky, šaty, tepláky, kšiltovku a děti můžou vyrazit objevovat nové světy, přátele a dobrodružství. Značka Little Rock Star proto připravila tipy na oblečení, které je pro prázdninový čas a cesty za zážitky přímo stvořené. A můžete je dát i jako dárek za vysvědčení!

Modely od Little Rock Star mluví z duše prckům i jejich rodičům, jsou ušité v České republice a potištěné barvami atestovanými i pro nejmenší děti. Střihy jsou vychytané, vyzkoušené na příbuzných. Díky pečlivě vybírané bavlně jsou trička, body, tepláky, šaty a další kousky krásně pohodlné. A také dlouho vydrží, takže se můžou dědit mezi sourozenci. Pojďme balit!

Tričko Miluju školu. Když je zavřená! – Základ letního šatníku každého rozumného školáka i učitelky.
Cena: dětské tričko 390 Kč, dámské a pánské tričko 490 Kč

Dámské i pánské tričko NA HOUBY – Protože v lese je krásně! I když nerostou…
Cena: Dámské/pánské tričko: 490 Kč

Dětské tričko UŽ TAM BUDEM? – Pro cesty s dětmi kamkoliv.
Cena: 390 Kč

Body KOUŠE, SAJE, RDOUSÍ nebo DUDLÍK ROHLÍK ROCK´N´ROLL – Protože na hudební festival se nechodí v růžové
Cena: 390 Kč

LITTLE ROCK STAR plavky – Když plavky, tak s hvězdou.
Cena: od 120 Kč

Kšiltovka MÁM POD ČEPICÍ – Spolehlivě odcloní rozhled i fakt, že se děti zapomněly učesat.
Cena: 290 Kč

Další kousky najdete na www.littlerockstar.cz
Nebo v našem obchodě: Francouzská 11, Praha 2

O LITTLE ROCK STAR
Little Rock Star je malá česká firma, kterou založily z čistě praktických důvodů kamarádky Lenka Attelová a Eleonora Přikrylová. Jak přicházely na svět děti, stále narážely na nedostatečnou nabídku vkusného dětského oblečení. Po nečekaných turbulencích v jejich osobních životech vznikla Little Rock Star částečně také jako terapie. Oblečení Little Rock Star vyrábějí zkušené české švadleny z pečlivě vybírané 100% bavlny. Originální kolekce jsou limitované, potisky zajišťují vybraní čeští tiskaři. Little Rock Star spolupracuje při výrobě oblečení s chráněnými dílnami a obdržela ocenění ČESKÁ KVALITA – QZ, ZARUČENÁ KVALITA.
Kromě internetového obchodu na www.littlerockstar.cz můžete navštívit také kamennou prodejnu na adrese: Francouzská 11, Praha 2.

Komentáře