Vytvořte si v ložnici atmosféru francouzského venkova s novinkami z kolekce Provence

Reklama

Když se řekne Provence, většině lidí se vybaví levandule. A fialové květy samozřejmě nechybí mezi desény stejnojmenné kolekce od píseckého Kvalitexu. Mezi novinkami najdete také romantický motiv růží v Shabby chic stylu nebo roztomilé kopretiny v moderních barevných provedeních. Kvalitex tak dokazuje, že květinové motivy nepatří jen na chalupu nebo do ložnice našich babiček.

Levandule je pro mnohé synonymem regionu Provence. Její vůně navíc údajně zklidňuje a působí proti nespavosti, takže v ložnici určitě má své místo.

Bavlněné povlečení Provence Collection 140×200, 70x90cm Levandule fialová, na Kvalitex.cz 699 Kč.

„Provence je jednou z našich nejprodávanějších kolekcí a stejně jako jiné kolekce se neustále vyvíjí. Letos jsme vsadili na vzory a barvy, které se neztratí ani v moderních a mladistvých interiérech,“ říká Josef Handrejch z Kvalitexu. Důkazem je povlečení s motivem drobných sedmikrásek na šedém nebo tmavě modrém podkladu.

Bavlněné povlečení Provence Collection 140×200, 70×90 cm Sedmikráska modrá, na Kvalitex.cz 699 Kč.

Bavlněné povlečení Provence Collection 140×200, 70×90 cm Sedmikráska šedá, na Kvalitex.cz 699 Kč.

Mezi novinkami najdete také povlečení s oboustranným potiskem, který vám umožní malou proměnu ložnice během pár sekund. U povlečení Rose si můžete vybrat mezi výraznějším vzorem růží a jemnějším s drobnými kvítky. Navíc je dostupné rovnou ve dvou barevných variantách – bílo-fialové a růžovo-zelinkavé. Povlečení Rose do ložnice vnese populární styl Shabby chic.

Bavlněné povlečení Provence Collection 140×200, 70×90 cm Rose fialové, na Kvalitex.cz 699 Kč.

Bavlněné povlečení Provence Collection 140×200, 70×90 cm Rose zelené, na Kvalitex.cz 699 Kč.

Atmosféru Provence si můžete dopřát i díky dekoračním povlakům na polštář s květinovými motivy. Ty jako doplněk decentně dozdobí ložnici nebo obývák, aniž by na sebe strhly příliš pozornosti.

Povlak na polštář hladká bavlna PROVENCE ROSE zelené, různé rozměry na Kvalitex.cz od 90 Kč.

Květinové motivy nejsou to jediné, co vám během letních nocí zpříjemní spánek. Je to především kvalitní materiál, kterým je 100% bavlna. „Lůžkoviny, které přichází do přímého kontaktu s pokožkou, by měly být z přírodních materiálů. Obzvlášť v letních měsících potřebujeme prodyšné povlečení, které dobře saje a je příjemné na omak,” vysvětluje Josef Handrejch.

 

O Kvalitexu

Rodinná společnost Kvalitex navazuje na tradici jihočeského textilního průmyslu. V roce 2011 ji v Písku založil Josef Handrejch. Zabývá se výrobou ložního povlečení a dalšího bytového textilu převážně z přírodních materiálů. Zákazníky Kvalitexu jsou specializované obchody s bytovým textilem, hotely, penziony, ale i zdravotnická a ubytovací zařízení. www.kvalitex.cz.

 

Komentáře