Zbavit se mindráků, zvednout si sebevědomí a radovat se z nové vizáže!

Nový život díky plastice je naprosto jedinečný charitativní projekt, který založil plastický chirurg MUDr. Tomáš Doležal se svým týmem. Je určen pro všechny, které fyzicky i psychicky trápí viditelná a pomocí plastické chirurgie odstranitelná vada na kráse. Symbolickou částku za operaci, kterou si může dovolit vydat opravdu každý a ještě pomůže jiným, stojí za to investovat.

Cílem projektu je nejen „opravit“ fyzické nedostatky na kráse, ale především navrátit ztracené sebevědomí, psychickou pohodu a začít žít plnohodnotný život bez mindráků a posměšků okolí.

Nový život díky plastice podpořila velká řada známých osobností jako zpěvačka Bára Basiková, producentka Olga Menzelová, Muž roku 2009 Martin Zach, miss ČR 2003 Lucie Křížková (Váchová), reprezentant ČR v běhu na lyžích Dušan Kožíšek, 1. vicemiss Miss ČR 2009 Lucie Smatanová, sólistka ND Praha Andrea Kalivodová, zpěvák a herec David Kraus, Česká miss 2011 Jitka Nováčková, primabalerína ND Adéla Pollertová, herečka Sandra Nováková, zpěváci Václav NOID Bárta a Petr Kolář a mnoho dalších.

Po velmi úspěšném zakončení druhého ročníku v pražském karlínském Theatru, za účasti a podpory mnoha vzácných hostů, odstartoval již třetí ročník projektu, kterého se zúčastnilo přes 8 tisíc uchazečů.

MUDr. Doležal však mohl opět vybrat pouze 12 účastníků. Jedenáct žen a poprvé i jeden muž se v současné době úspěšně zotavují z operace, začínají si zvykat na svůj nový zevnějšek a žít nový život díky plastice.

Již brzy budete moc sledovat jejich životní příběhy na TV STREAM a na webu www.novyzivotdikyplastice.cz

Hlavní patronkou 3. ročníku se stala zpěvačka Bára Basiková, která na podporu projektu pořádá se svými hosty 15. dubna 2014 benefiční koncert v pražském Lucerna Music Baru. Přijďte se i vy báječně pobavit!

Komentáře