Alexander Senchenko pomůže formovat naší realitu

Reklama

Nenechte si ujít přednášku Schopnost tvoření reality odhalena od Alexandera Senchenka na Festivalu Evolution na hlavní scéně 25.3.2017 od 14:30.

Povídání o tom, jak funguje tvoření reality, lidský mozek a vědomí, a jak spolu navzájem souvisí. Tato přednáška je o tom, jak iniciovat naše vnitřní síly a schopnosti k vytváření a formování naší reality. Přináší nejnovější poznatky z nově se formující vědní disciplíny, která ukazuje konkrétní techniky, jak můžeme přistupovat k utváření naší vlastní reality, kterou si zvolíme.

Zdravotní problémy? Finanční nejistota? Nefunkční vztahy? Učiňte tomu přítrž. Začněte tvořit „Svůj vlastní vysněný život. Bez výmluv a odkládání – hned teď.“ Užijte si 90 minut nejnovějších vědeckých poznatků, osobních příběhů a zkušeností, praktických rad a doporučení. Využijte svůj potenciál na 100%.

Na festivalu Evolution POWER WITHIN naleznete jeho stánek v levém křídle, číslo stánku: LK132. Doporučujeme využít 20% slevu na knihy od Dr. Joe Dispenza v češtině a 20% slevu na Alcohol Killer.

Zalíbil se Vám přednášející Alexander Senchenko, nenechte si ujít další přednášku, která se koná 26. března 2017, v neděli od 10:00 do 17:00, na adrese: Pracovna ŽENY s.r.o., Karlínské nám. 6, Praha 8.

Inspirující pracovní setkání, jak iniciovat naše vnitřní síly a schopnosti k vytváření a formování naší reality. Přináší nejnovější poznatky z nově se formující vědní disciplíny, která ukazuje konkrétní techniky, jak můžeme přistupovat k utváření naší vlastní reality, kterou si zvolíme.

Alexander Senchenko „Základy tvorby vlastní reality“ plynule navazuje na přednášku pořádaného v rámci Festivalu Evolution 2017 „Schopnost tvoření reality odhalena“

Zdravotní problémy? Finanční nejistota? Nefunkční vztahy? Učiňte tomu přítrž. Začněte tvořit „Svůj vlastní vysněný život. Bez výmluv a odkládání – hned teď.“ Užijte si intenzivního celodenního semináře plného nejen nejnovějších vědeckých poznatků, osobních příběhů a zkušeností, ale především velmi konkrétních, praktických rad, technik a osobních doporučení přímo podvedením zkušeného profesionála akreditovaného od Dr.Joe DISPENZA.

Rezervace a bližší informace o programu: info@PowersWithin.me

Alexander Senchenko je řečník, kouč, autor a certifikovaný konzultant pro firemní rozvojové programy slavného neurologa Dr. Joe Dispenza. Ve svých přednáškách kombinuje oblasti kvantové fyziky, neurologie, chemie mozku, biologie a genetiky, aby ukázal, co je opravdu možné. Vyplňuje mezeru mezi vědou a duchovnem. Díky jeho seminářům a přednáškám našli svůj vnitřní potenciál již tisíce lidí v mnoha zemích.

Komentáře