Andrea Hoffmannová ve filmu Pohádky pro Emu

Empatická lékařka v Pohádkách pro Emu je herečka Andrea Hoffmannová.

Mladá herečka Andrea Hoffmannová si zahrála v novém snímku režiséra Rudolfa Havlíka Pohádky pro Emu, který od listopadu vysílají česká kina. V romantickém příběhu odehrávajícím se v adventní době ztvárnila Hoffmannová roli doktorky. Po roli úřednici ve filmu Zdeňka Trošky Strašidla a cukrářce ve snímku Jiřího Chlumského Špunti na vodě šlo o její třetí zkušenost před kamerou.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“14387″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

„Po zhlédnutí Pohádek pro Emu máte chuť se strašně zamilovat, odjet na hory, nebo prostě zažít něco nevšedního. Lékařku jsem ztvárnila poprvé ve svém životě a myslím, že jsem se s rolí celkem sžila,“ říká Andrea Hoffmannová, která si ve filmu zahrála po boku herců jako je Ondřej Vetchý, Aňa Geislerová, Vilma Cibulková či Marek Taclík.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“14386″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“377″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Rodačka z Brna vystudovala hudebně-dramatický obor na brněnské konzervatoři a osm let působila v angažmá ve Slováckém divadle v Uherském Hradišti. S manželem Markem Hoffmannem, majitelem kovovýrobní firmy, vychovává roční dceru Anastázii. Kromě herectví a rodiny se půvabná herečka věnuje také sportu, zajímá se o módu a ráda cestuje. „S manželem jsme procestovali mnoho krásných míst, například africké země Rwandu, Burundi a Ugandu. Tamní návštěva nutí člověka přemýšlet a dívat se na svět trochu jiným pohledem. Úžasné zážitky jsme si odvezli také z Aljašky,“ prozrazuje Hoffmannová.

Komentáře