Animáci bodují: Sláva králi Jelimánovi!

Reklama

Patříte mezi fanoušky animovaných filmů? Pokud ano, jistě znáte také velkoúžasnolepého krále Jelimána, který se poprvé divákům představil ve filmu Madagaskar v roce 2005. Od té doby jeho popularita strmě roste. Od 11. listopadu se s ním budete moci pravidelně setkávat také na televizní stanici Minimax. Nenechte si ujít dobrodružství tohoto potřeštěného, avšak dobrosrdečného krále všech králů. Pobaví nejen malé diváky, ale i ty dospělé. 

Nevyčerpatelná studnice „ženiálních“ plánů, to je král Jelimán. Srdce diváků si získal v již zmiňovaném filmu Madagaskar a jeho dvou pokračováních, ty nejmenší bavil také v seriál Tučňáci z Madagaskaru. Konečně se tedy i sám velkoúžasnolepý král Jelimán dočkal vlastního pořadu! V seriálu Sláva králi Jelimánovi tak budete moci sledovat jeho šílená dobrodružství v džungli. Výstředního a trochu sobeckého panovníka opět doplní jeho věrný poradce, důstojník Maurice i veverák Mort. Osvědčený tandem doplní také nová postava bojovnice Clover.

Zábava nejen pro děti
Příběhy výstředního panovníka jsou sice primárně věnovány dětem, ale jeho tvůrci nezapomněli ani na dospělé diváky. Ti si v seriálu mohou užít množství sarkastického humoru i narážek a parodií známých scén z celosvětově populárních filmových trháků. Seriál Sláva králi Jelimánovi je dílem společnosti DreamWorks, která patří mezi špičku tvůrců animovaných filmů a seriálů.

Zda všechno dopadne dobře a král Jelimán se bude i nadále vyhřívat na výsluní své výjimečnosti můžete sledovat od soboty 11. listopadu na televizní stanici Minimax, a to vždy od 18:00.

Zdroj: AMC Networks

Komentáře