Baselides v sobotu pokřtí knihu. A přijde i Sámer Issa!

Reklama

Kartáři, léčitelé, šamani a mnozí další se tento víkend (12. a 13. listopadu 2016) sejdou v Praze na Astrovíkendu. Poprvé se mezi nimi objeví i bývalý moderátor Libor Baselides (52). Nejen, že bude celým víkendem provázet, ale navíc i pokřtí knihu! A za kmotra mu přijde i zpěvák Sámer Issa!

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“13661″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“253″}}]]

Libor Baselides je dodnes známý moderátor spojený se Snídaní s Novou, kde působil ve dvojici s Danou Morávkovou. Později se věnoval mediálnímu poradenství v ezoterické oblasti. Od dětství se zajímal o anděly a právě o nich napsal knížku, kterou v rámci Astrovíkendu pokřtí. Křest proběhne v sobotu v 15.00 hodin v pavilonu D u Křižíkovy fontány na výstavišti v Holešovicích. Kromě Sámera Issy by měly dorazit herečky Šárka Ullrichová z Ulice a Simona Prasková ze Soudkyně Barbary a zpěvák Martin France.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“13649″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“338″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Astrovíkend se do Prahy vrátil po 16 letech a tentokrát na něm najdete rekordní počet vystavovatelů. Kompletní program a informace najdete na www.astrovikend.cz.

 

Komentáře