Benefiční trsání na Disco Night se povedlo

Předvánoční benefiční retro diskotéka Disco Night!, která se uskutečnila 22. prosince 2016 ve Velkém sále Lucerna v Praze, vynesla organizaci DEBRA ČR, která pomáhá pacientům s nemocí motýlích křídel, přes 30 tisíc korun. Diskotéky se zúčastnila patronka DEBRY, herečka Jitka Čvančarová, a publikum po celý večer bavila desítka legendárních dýdžejů v čele s realizátorem akce Tomášem Krejčím.

„Velice si vážíme vstřícného a laskavého přístupu organizátorů Disco Night, kteří se rozhodli podpořit výtěžkem z akce naše „motýlky“. Na pacienty s nemocí motýlích křídel se podařilo získat krásných 30 282 Kč. Účastníci mohli pomoci také zakoupením charitativního kalendáře či diáře DEBRA ČR na rok 2017. Mnohokrát děkujeme za tuto pomoc,“ říká ředitelka organizace DEBRA ČR Lucie Marková.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“15775″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Kromě Tomáše Krejčího, ředitele filmové produkční společnosti Milk&Honey Films, zahráli slavné retro pecky na charitativní diskotéce i další slavní DJ´s ze sedmdesátých a osmdesátých let – Pavel Černocký, Michael Viktořík, Jaroslav Tůma, Luděk Formánek, Miloš Klikar, Jiří Fryc, Jiří Pošta, Břetislav Vlček, Jitka Benešová, Jaroslav Zelinger a Martin Vysušil. Hlavní hvězdou večera byl zpěvák Michal David, který vystoupil krátce po půlnoci. Celým večerem, který se nesl vyjma charitativního také v předvánočním duchu, provedl herec Marek Vašut.

Finanční podporu získala první benefiční diskotéka také od Rady Hl. m. Prahy. „Vážím si toho, že jsem byl pozván nabenefiční diskotékuDisco Night jako charitativní akci na podporu organizace DEBRA ČR, která pomáhá lidem s nemocí motýlích křídel. Jsem moc rád, že Rada Hl. m. Prahy na můj návrh finančně tuto charitativní akci podpořila. Diskotéka se nesla v duchu 70. a 80. let, užili si ji ale zástupci všech generací,“ říká radní Hl. m. Prahy Radek Lacko.

Další informace zde: http://www.jomagazin.cz/zaparte-si-na-charitativni-akci-disco-night#.WHEcpBAixuk

Komentáře