Bílá nevěsta musí mít i zářivě bílý úsměv, proto by neměla během příprav podcenit péči o zuby

Reklama

Během svatebních příprav by žádná nevěsta neměla opomenout ani své zuby, které by tak mohly s bílou róbou co nejvíce ladit. Už moje babička mi říkávala, že bílé zuby jsou  pro pravou dámu ten nejcennější šperk. Proto se vyplatí vyhledat odborníky a nechat si s čištěním zubů trochu pomoci a poradit

Důležitým krokem k zářivému chrupu je dentální hygiena. Je třeba zdůraznit, že tato metoda není pouze zkrášlovací, ale jedná se i o léčebný zákrok, proto se vyplatí do něj investovat. 

Zeptaly jsme se odbornice Beáty Turkové z kliniky dentální hygieny na Praze 4 (www.krasnezoubky.cz), jak vše probíhá a na co se připravit.

„Nejdříve je nutno vyšetřit stav vašeho chrupu, podrobně prohlédout a  zkontrolovat  zejména přítomnost zubního plaku, zubního kamene, pohyblivost zubů a celkový stav dásní. “ 

Po té už nastává samotné čištění zubů: „Je nutné odstranit veškerý zubní kámen a pomocí velmi jemného písku ostranit plak, pigmentace způsobené pitím kávy, čaje, červeného vína, kouřením, ale též různými potravinami. Následuje přeleštění zubů a případná fluoridace.  Součástí dentální hygieny je i podrobná instruktáž čištění zubů,” vysvětluje Beáta Turková.  Alarmujícím zjištěním je v první řadě to, že většina z nás ani netuší, jak si správně čistit zuby.

„Již po první návštěvě jsou viditelné výsledky.  Zuby jsou nejen bělejší, hladší, ale i mezizubní prostory jsou průchodné a vy odcházíte s pocitem krásně vyčištěných zubů,” slibuje dentální hygienička. 

Tento profsionální zákrok je doporučen alespoň 3x  ročně, aby  byly negativní změny včas odhaleny.

Udělejte první krok, abyste vypadali skvěle a zanechali nezapomenutelný dojem vždy, když se usmějete. Vždyť svatba je přeci tou nejlepší příležitostí!

-bar-

 

 

 

Komentáře