Botox je minulostí. In jsou peptidy!

Reklama

„Pro krásu se musí trpět“, zní známe přísloví. Už to neplatí, zapomeňte na botox, vyzkoušejte peptidy. Ta revoluční látka se jmenuje SNAP-8™ peptide a odborníci očekávají, že v budoucnu nahradí botulotoxin, neboli botox. Je totiž šetrnější, levnější a hlavně netoxická!

„Klinická studie v případě látky SNAP-8™ peptide prokázala redukci vrásek až o 63 % během 28 dnů pravidelného používání, při aplikaci dvakrát denně. Funguje tak, že se zaměřuje na potlačení nekontrolovatelných kontrakcí mimických svalů, tím předchází tvorbě mimických vrásek a vyhlazuje vrásky stávající,“ říká Denisa Jasinská ze společnosti Essenté, která se v Česku zabývá vývojem kosmetických produktů podle nejnovějších vědeckých poznatků. Na rozdíl od botoxu (mimochodem ten se začal používat v 80. letech minulého století v lékařství jako pomoc při léčbě šilhavosti a neurologických onemocnění) nehrozí žádné riziko nepovedených zákroků. SNAP-8™ peptide (Acetyl Octapeptide-3) je neinvazivní a redukuje intenzitu kontrakcí mimických svalů, čímž snižuje tvorbu mimických vrásek, ale to vše bez jakéhokoli vlivu na mimiku tváře!

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“15845″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Denisa Jasinská

Nasaďte si zdravé buňky
A co to vlastně jsou peptidy? Jedná se o organické sloučeniny, které vznikají spojením několika aminokyselin. Podle délky jejich řetězce pak mluvíme o peptidech a oligopeptidech. Ty v kosmetice zjednodušeně řečeno stimulují přirozené fyziologické procesy v kůži a jsou tedy schopné ovlivňovat chování živých buněk. „Mnohé z nich jsou přirozenou součástí pokožky a nevyvolávají nežádoucí účinky, jako jsou alergie nebo vyrážky. V současné době se využívají především k boji proti vráskám, k různým omlazovacím kúrám, regeneraci pokožky, ochraně pleti před škodlivinami, snižování rizika infekce, ale také pro zpevňování postavy, odstraňování celulitidy nebo pigmentových skvrn,“ vyjmenovává zkušenosti z vlastní praxe kosmetička Lucie Karlíková.

Vygumujte své vrásky
Unikátní SNAP-8™ peptide „gumující“ mimické vrásky naleznete například v těchto produktech:
Essenté Express krém proti vráskám (Express Anti-Wrinkle Cream) byl speciálně vyvinut pro intenzivní efekt redukce, vyhlazení a vyplnění vrásek bez aplikace botulotoxinu, a to především v oblasti očí a na čele. Obsahuje 10 % látky SNAP-8™ peptide. Má výrazný liftingový efekt, zlepšuje pevnost a pružnost pokožky, která je po jeho aplikaci hladší a zářivější. Koupíte ho v balení 50 ml za 868 Kč.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“media_original“,“fid“:“15843″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“539″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“539″}}]]

Essenté Aktivní liftingový krém (Active Lifting Cream) redukuje již od první aplikace známky stárnutí. Velice účinně pomáhá řešit problém s ochablou pokožkou a povadlými konturami obličeje. Redukuje kontrakce mimických svalů, a tím výrazně snižuje hloubku obličejových vrásek. Používá se k péči o pokožku obličeje, krku a dekoltu. Obsahuje 3 % SNAP-8™ peptide. Koupíte ho v balení 50 ml za 643 Kč.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“media_original“,“fid“:“15844″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“539″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“539″}}]]

Co je SNAP-8™ peptide
Jedná se o prodlouženou formu hexapeptidu Argireline, který svého času způsobil bouři v kosmetickém průmyslu, je však 30x účinnější. Redukuje intenzitu kontrakcí mimických svalů, a tím i tvorbu vrásek, snižuje hloubku mimických vrásek – tento efekt však nemění mimiku tváře! Je šetrnější, levnější a netoxickou alternativou k botulotoxinu.

Mohlo by se hodit:
Essenté je špičková česká kosmetika, která využívá nejnovější vědecké poznatky z oblasti kosmetologie a dermatologie. Přípravky Anti-Ageing Care tady odborníci vyvíjejí tak, aby stimulovaly kožní buňky k vlastní tvorbě kolagenu a elastinu. To přispívá ke správné funkci pokožky, ovlivňuje její zdraví a zabraňuje předčasnému stárnutí. 

Zdroj: www.Essente.cz

Komentáře