Brow Mascara dodá obočí barvu, tvar i potřebný objem

Reklama

Chcete mít perfektně zvýrazněné obočí za pár sekund? Pořiďte si řasenku na obočí! Vaše brvy pak stačí jednou přetřít, a celý den můžete ohromovat jejich dokonalým tvarem, objemem i krásnou barvou.

Nová dlouhotrvající andmetics Brow Mascara vaše obočí během sekundy magicky promění – obarví ho, vyplní a dokonale vytvaruje, takže bude výrazné a perfektně upravené. Zvýrazní jakékoliv obočí, vybírat si totiž můžete hned ze dvou barevných odstínů – Brow Mascara tmavě hnědá je určena pro tmavší typy pleti a Brow Mascara světle hnědá bude vyhovovat světlejším typům. Koupíte ji na www.andmetics.cz za 350 Kč.

A jak na to? Postup je skutečně jednoduchý: Začněte od vnitřní strany obočí a kartáčkem ho hezky učešte nahoru směrem k vnějšímu koutku oka. Chloupky, které vyčnívají, zarovnejte do tvaru oblouku. Vždy se vyplatí nanášet řasenku na obočí velmi opatrně a raději v menším množství, přidat můžete vždycky…

Tip: andmetics Brow Mascaru můžete použít samostatně, nebo jako fixátor, například jako horní vrstvu na pudrové barvy na obočí (např. andmetics Brow Powder Trio).

Komentáře