Čarodějnice se slétnou do Brna!

Reklama

Nejen čarodějnice, ale i kartáři, léčitelé či šamani se o víkendu 15. a 16. října 2016 sjedou do Brna, aby se setkaly na ezoterickém festivalu Astrovíkend. V sobotu i v neděli tak bude pro veřejnost k dispozici celá řada těch, kteří se zabývají mezi nebem a zemí a dokážou odpovědět na nejrůznější otázky.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“12241″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“562″}}]]

Přijít si můžete nechat vyložit karty třeba od známého kartáře Ládi, číst z ruky, spočítat, co se skrývá ve vašem datu narození od zakladatelky karmalogie Hannah J. Nesvadba, nebo vyhledat nejrůznější léčitele. Chybět nebude ani mongolská šamanka, peruánský šaman či filipínská léčitelka Estela Palaris Orbito. Festival se tradičně koná v Centru volného času Lužánky a během celého víkendu zde bude probíhat řada přednášek, workshopů, a dokonce i rituál pro zemřelé Olgy Sellene, který proběhne v neděli v 15 hodin. Kompletní program najdete na http://www.astrovikend.cz/.

Astrovíkend – Dny tajemna a zdraví, který datuje začátek své činnosti již k roku 1999, kdy zahájil na Výstavišti Praha v Křižíkových pavilonech pod patronací časopisu Astro, se opírá pouze o skutečné odborníky v oboru.

Komentáře