Centrum Černý most slaví 20. narozeniny

Reklama

Centrum Černý Most slaví dvacáté narozeniny. 30. listopadu 1997 se zákazníkům poprvé otevřely jeho brány, čímž první obchodní centrum svého druhu odstartovalo novou éru nakupování v České republice. Během svého dvacetiletého působení prošlo nejen řadou změn, a to včetně kompletní modernizace v roce 2013, ale také si získalo silné postavení mezi nákupními centry v celorepublikovém měřítku. Nyní Centrum Černý Most chystá narozeninové oslavy – pro své zákazníky má připravenou slevovou knížku do vybraných obchodů a 2. prosince se od 16.00 hodin uskuteční koncert, během něhož vystoupí například Michal Hrůza se svou kapelou, Marie Rottrová a Neřež či improvizační hudební formace Tros Discotequos ve složení Vojtěch Dyk, Jakub Prachař a Jan Maxián.

Stylové oslavy jsou připraveny v Centru Černý Most, které slaví výročí 20 let od svého otevření. Pro návštěvníky je v období 30. listopadu až 2. prosince přichystána slevová knížka poskytující 20% slevu ve vybraných obchodech a chybět nebude ani doprovodný program. Právě 2. prosince od 16.00 hodin se v Centru Černý Most na Central Plaza uskuteční narozeninový koncert v podání umělců, jako jsou Michal Hrůza, Marie Rottrová, Vojtěch Dyk, Debbi a Lipo nebo Pavel Vítek s Natálií Grossovou. Slavnostní akcí provede moderátor Petr Svěcený.

Za dobu dvaceti let své existence se z Centra Černý Most, patřící developerské společnosti Unibail-Rodamco, stalo vyhledávané místo pro nákupy i trávení volného času pro celé rodiny. „Již 20 let se Centrum Černý Most snaží, aby si zákazníci z jeho návštěvy odnášeli nejen nákup, ale také hezké zážitky z příjemně stráveného času,“ říká ředitelka Centra Černý Most Veronika Senajová a dodává: „Dvacáté narozeniny jsou bezesporu hodné oslavy, my však již nyní s nadšením vyhlížíme vstup do třetího desetiletí, ve kterém chceme našim návštěvníkům přinést zase něco nového.“

Jedno z nejmodernějších obchodních center v České republice nabízí svým návštěvníkům vedle bohatého portfolia značek také pestrou nabídku služeb a doprovodných akcí. V roce 2013 získalo díky rozsáhlé rekonstrukci nový kabát a od té doby za svou originální barevnou fasádou skrývá plochu přes 84 852 m2. V roce 2014 získalo centrum za toto rozšíření prestižní ocenění v kategorii „Rekonstrukce a/nebo rozšíření“ v rámci udílení European Shopping Centre Awards mezinárodní organizace ICSC. Výborné hodnocení podtrhuje také zisk uznávané celosvětové certifikace BREEAM v kategoriích Retail, Building Management a Asset.

Protože návštěvníci Centra Černý Most nejsou pouhými zákazníky, ale především váženými a vítanými hosty, je jim dopřána prvotřídní péče po celý čas návštěvy. Mohou si odložit kabáty v šatně, odpočinout v relaxační zóně, využít pomoci osobní stylistky nebo si zapůjčit stolní hry. Členství ve věrnostním programu rozšiřuje všechny tyto služby o mnohé další, jež jsou součástí auditovaného čtyřhvězdičkového servisu, který potvrzuje stoprocentní péči.

O společnosti Unibail-Rodamco
Společnost Unibail-Rodamco SE, která vznikla v roce 1968, je největší evropská akciová společnost investující do komerčních nemovitostí. Společnost působí v 11 zemích Evropské unie a hodnota portfolia skupiny k 31. prosinci 2016 byla oceněna na 40,5 miliardy euro. Skupina je investorem, developerem a zároveň i provozovatelem svých aktiv – jejím cílem je pokrýt celý hodnotový řetězec nemovitosti. Unibail-Rodamco zaměstnává 1 990 profesionálů, kteří svoje zkušenosti zúročují ve vysoce specializovaných segmentech trhu, jimiž jsou například velká nákupní centra v evropských metropolích a rozsáhlé kongresové, výstavní a kancelářské prostory v oblasti Paříže. Skupina se odlišuje od konkurence zejména svým důrazem na co nejkvalitnější architektonické, urbanistické a ekologické zpracování svých projektů. Její vizí, prostřednictvím níž se zaměřuje na dlouhodobost a trvalou udržitelnost, je development či redevelopment jedinečných míst, kde lidé mohou nakupovat, pracovat a odpočívat. Skupina věnuje velkou pozornost ekologické, ekonomické a sociální trvalé udržitelnosti, což jí zajistilo místo v indexech FTSE4Good a STOXX Global ESG Leaders. Skupina je také v indexech CAC 40, AEX 25 a EuroSTOXX 50 a drží rating A od ratingových agentur Standard & Poor’s a Fitch.

Zdroj: www.unibail-rodamco.com.

Komentáře