Česká Miss 2018 se stěhuje do nového, víme kam

Uplynul sice více než měsíc od doby, co se Lea Šteflíčková stala novou Českou Miss, ale stále se těší z přebírání výher, které jí vítězství v soutěži přineslo. Jednou z nich je byt v centru Brna, jenž je součástí bytového domu RC Apartments. Byt do soutěže věnovala developerská společnost RC Europe. Z rukou jejích zástupců si Lea Šteflíčková převzala v pátek klíče od svého nového domova.

Lea Šteflíčková na své nové terase

Česká Miss, Lea Šteflíčková, jako jednu z výher získala od společnosti RC Europe byt o výměře 67 m2. Nový domov Ley je plně zařízen a disponuje balkonem a terasou. „Byt je situován v posledním patře, takže výherkyně může v soukromí odpočívat na terase, kterou byt disponuje. Navíc lokalita v centru města je ideální pro mladého a aktivního člověka,“ dodává Miloslav Hartman, jednatel společnosti RC Europe.

Byt je součástí nově rekonstruovaných apartmánových domů RC Apartments, kde se ve dvou budovách nachází celkem 67 jednotek ke krátkodobému a dlouhodobému pronájmu. Při rekonstrukci těchto domů bylo myšleno i na to, aby si jejich obyvatelé mohli po náročném dni odpočinout, a proto je jejich součástí venkovní prostor se zelení a sezením. Při náročném každodenním programu České Miss, přijde Lee tato část domu vhod. Nové České Miss poskytla bydlení po dobu jednoho roku společnost RC Europe, která úspěšně spravuje nemovitosti jak v Česku, tak v zahraničí.

Zdroj: www.rceurope.cz

Komentáře