Chraňte své intimní partie

Reklama

Dnešní způsob života ve spěchu, stresu, v nečistém a nepřirozeném životním prostředí přináší ženě velkou řadu zdravotních potíží, z nichž některé nejsou na první pohled patrné a končí velkým problémem řešitelným pouze u lékaře. Některé můžeme eliminovat životním stylem a stravou. Ztrátou přirozeného prostředí velmi trpí mimo jiné naše pokožka, kterou se pak pokoušíme napravit mnohdy nekvalitní a nevhodnou kosmetikou.

V době moderních těsných oblečení, mnoha hodin strávených v autě, sportem a hlavně při cyklistice u žen velmi trpí i intimní partie, kde je po dlouhou dobu teplé a vlhké prostředí. Přitom dochází k přemnožení mikroorganizmů a ke vzniku různých zánětlivých onemocnění, nejčastěji vaginálních mykóz. Tak jako pokožka má svůj kyselý ochranný plášť, i ve vagině je přirozené kyselé prostředí, způsobené kyselinou mléčnou, které brání růstu mikroorganizmů, způsobujících zánětlivá onemocnění.

Při snaze o důkladnou hygienu si žena může paradoxně ublížit, pokud používá klasická mýdla s vysokým pH, které prostředí v pochvě neutralizuje. Podobně si příliš nepřilepší nekvalitním sprchovým gelem, který je určen pro běžné mytí, kde vcelku nemůže nic způsobit, ale pro prostředí vaginy je příliš agresivní, může jej podráždit a tím opět snížit jeho schopnost udržovat přirozené prostředí. Nejvhodnější je použití speciálně vyvinutých přípravků s mírně kyselým pH.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“20956″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“494″}}]]

Takovými přípravky jsou novinky – GYNELLA Intimate Wash a GYNELLA Intimate Foam, kde je mycí složka receptury tvořena velmi jemně působící kombinací nejkvalitnějších moderních komponent.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“20957″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“450″}}]]

GYNELLA Intimate Wash (intimní mycí gel) s vyváženým pH, obohacený o kyselinu mléčnou je vhodný pro ženy s citlivou pokožkou se sklonem k vaginálním infekcím. Pokud máte sklony k mykózám, používejte tento intimní mycí gel každý den! Opakují-li se u vás mykózy často, poraďte se raději se svým gynekologem.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“20958″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“450″}}]]

GYNELLA Intimate Foam (jemná sprchová pěna) je určená pro mytí a holení intimních partií. Díky složení s aloe vera a panthenolem dodá pokožce dlouhotrvající svěžest a ochranu proti vaginálním mykózám a infekcím. Kyselina mléčná přispívá k vyrovnání přirozeného pH intimních partií.

Oba dva výrobky jsou dermatologicky testované. GYNELLA Intimate Wash (145,- Kč) a GYNELLA Intimate Foam (175,- Kč) zakoupíte v lékárnách nebo na e-shopu farmaceutické společnosti Heaton.

Zdroj: www.gynella.cz

Komentáře