Chytré zámky šetří nervy a kapsu

Reklama

Moderní technologie pomáhají Čechům stále častěji řídit domácnost. Patří mezi ně i chytré zámky, které obrací naruby zvyklosti v zamykání a odemykání vstupních dveří. Spojují totiž přednosti mechanického a elektronického řešení.

Namísto klasického klíče ovládáte přístup do domu pomocí mobilu, čtečky otisky prstů nebo třeba dálkovým ovladačem. Vedle toho, že mají elegantní design, jsou chytré zámky také velmi praktické – přispívají k vyšší úrovni zabezpečení domu a snižují míru otravnosti v každodenních situacích, kde útočily na vaše nervy běžné klíče.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“16946″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“416″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Když zapomenete zamknout a bojíte se návštěvy zloděje
Například patentovaný chytrý zámek Mul-T-Lock ENTR® se automaticky zamkne pokaždé, kdy zavřete dveře. Díky tomu se už nemusíte vracet z chaty kvůli nejistotě, zda máte doma opravdu zamčeno. Bude za vás jednat i v situacích, kdy skutečně zapomenete zamknout a necháte dům omylem volně přístupný zlodějům. „Chytrý zámek navíc spadá do nejvyšší, tedy 4. bezpečnostní kategorie po obytné prostory. Přispěje tak k účinnějšímu zabezpečení vaší domácnosti a je uznáván i pojišťovnami,“ říká odborník na chytré zámky Jan Pospíchal.

Když se nervujete kvůli zapadlým klíčům na dně nákupní tašky
Chytrý zámek nejenže dveře sám zamkne, ale usnadní vám i přístup do domu. Představte si typickou situaci, kdy se vracíte z obchodu: první taška s nákupem, druhá taška s nákupem, u žen ještě kabelka, v jedné kapse klíče od auta, ve druhé telefon a kapesník. Klíče od domu máte obvykle v té poslední kapse kabelky nebo na dně nákupní tašky nebo je dokonce nemůžete najít. Chytrý zámek vás zbaví nutnosti nosit klíče – odemknete si jednoduše a rychle pomocí čtečky otisků prstů, dálkovým ovladačem nebo vyťukáním bezpečnostního kódu. Pomocí aplikace ENTR® můžete zamykat a odemykat své dveře i z mobilu.

Když musíte opakovaně řešit přístup do domu pro paní na úklid
Dochází k vám dáma na úklid, nebo jen výjimečně sousedka zalít kytky při delší dovolené, ale klíče jim dávat nechcete? S chytrým zámkem Mul-T-Lock ENTR® jim můžete přidělit kód, který bude časově omezený, nikdy tak neztratíte dohled nad svým domem. „Otravnost situace, kdy musíte stále do kola organizovat důležité aktivity spojené s chodem vaší domácnosti, se sníží. Oceníte to i v situaci, kdy budete chtít pustit do domu opraváře nebo ošetřujícího opatrovatele pro nemocného člena vaší rodiny,“ uzavírá Jan Pospíchal ze společnosti Mul-T-Lock.

Pohodlné odemykání
Mul-T-Lock® ENTR® je inteligentní řešení zamykání. Zatímco cylindrická zámková vložka 4. bezpečnostní třídy zastupuje ještě odolnější mechanickou ochranu proti zlodějům, nejnovější technologie vám sníží míru otravnosti v nejtypičtějších situacích. „I když budete mít v každé ruce těžkou nákupní tašku, odemknete si s minimálním úsilím, aniž byste museli složitě hledat klíče po kapsách a poté ještě tlouct lokty o dveře. Zámek aktivujete vzdáleně ze svého mobilního telefonu třeba ještě během parkování před domem nebo si prostě vyberete jinou z dostupných možnost, jak si otevřít,“ říká odborník na progresivní zámkové systémy Jan Pospíchal.

Snadná montáž bez nutnosti vrtání
Zámek Mul-T-Lock® ENTR® se snadno používá, zacházet se s ním rychle naučí i děti. Ocení jej také senioři, potažmo jejich opatrovatelé, kterým zámek umožní pohodlný přístup do domu bez nutnosti přerozdělování klíčů. „Instalace zámku je jednoduchá, můžete jej namontovat do stávajících dveří bez nutnosti vrtání nebo složitého zapojování, stačí vyměnit starou zámkovou vložku. Toto inovativní řešení se hodí pro většinu typů a velikostí dveří, navíc disponuje i vysokou úrovní mechanického zabezpečení, které odpovídá požadavkům pojišťoven,“ uzavírá Jan Pospíchal.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“16947″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“338″}}]]

Jan Pospíchal

Vývojáři Mul-T-Lock Company pracovali na vývoji chytrého zámku ENTR čtyři roky. Jejich technologické řešení je na tak vysoké úrovni, že jej převzala celá rodina ASSA ABLOY, světový dodavatel inteligentních řešení a zabezpečení, a nabízí jej zákazníkům pod různými lokálními značkami.

Parametry chytrého zámku Mul-T-Lock ENTR:
• Bezkontaktní obsluha dveří z obou stran.
• Možnost automatického zamykání dveří po průchodu dveřmi
• Vždy a stále funkční mechanická ochrana díky cylindrické vložce 4. bezpečnostní třídy
• Vhodné pro většinu typů dveří, zcela univerzální.
• Jednoduchá administrace (ztracený mobil nebo přívěsek okamžitě zablokujete).
• Možnost zaslání omezeného přístupu (např. pro návštěvu, řemeslníka přímo na mobil)
• Vhodné pro všechny uživatele od dětí po seniory.
• Velmi jednoduchá montáž a správa zařízení, bez nutnosti instalace softwaru či elektrických kabelů.
• ENTR® je napájený bateriemi, díky tomu není nutný jiný zdroj elektrického proudu.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“16948″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“300″}}]]

Komentáře