Chyťte (druhou) mízu pomocí lymfatické masáže

Reklama

Lymfa nebo také míza, je zázračná tekutina v těle člověka. Lymfatický systém je nedílnou součástí imunitního systému, jedná se o jedinečný čistící systém, odvádějící z těla škodliviny. Pokud lymfatický systém nefunguje správně, ocitáme se v zajetí toxinů a náš organismus je výrazně zatěžován.

Kromě estetických vad v podobě otoků či zhoršení celulitidy dochází k hromadění škodlivých látek v těle, což s sebou přináší zvýšenou únavu, bolesti hlavy, problémy s vylučováním, sklony k infekčním onemocněním, či problémy s pletí. Pokud chceme naši mízu znovu rozproudit, jsou k tomu ideální lymfatické masáže, které pomocí tlaků zprůchodní lymfatický systém a výrazně nám uleví. Lymfatické masáže jsou vhodné zcela pro každého, třeba jako součást každoroční očisty. Je lepší začít dříve, než se objeví první příznaky špatné funkce lymfy. Celý komplex lymfatických masáží provádí také studio Rosala, pod vedením zkušené terapeutky a masérky, Kateřiny Lebedové.

O lymfě slýcháme poměrně často, ale co že to vlastně je?
Jedná se o nenápadnou, čirou tekutinu, která proniká našimi tkáněmi a jemně se “otírá” o veškeré buňky v těle. Lymfa nás chrání před toxiny i bakteriemi a z těla odvádí veškerou tekutinu, která v něm nemá co pohledávat – tedy odpadní produkty, které v těle nechceme. Když je ale lymfatický systém, ve kterém lymfa proudí narušen, máme zaděláno na problém. Nejde jen o otoky, ale také o další potíže, které vznikají hromaděním toxických látek v těle jako je ekzém, alergie, zácpa, snížená imunita a další. Problémy s lymfatickým systémem přicházejí mnohdy nenápadně, plíživě. Často to celé začíná otoky, které způsobuje nahromadění tekutiny v tkáních. „Otéct mohou ruce, nohy, obličej, ale také klidně i celé tělo“, vysvětluje Kateřina Lebedová, terapeutka studia Rosala a dodává: „Lymfatická masáž je vhodná pro každého, pokud je totiž lymfatický systém průchodný, tělo se nezavodňuje, mizí celulitida. Pokud kouříte nebo tělu rádi dopřejete alkohol a dostatek (nadbytek) dobrého jídla, je pro vás ruční lymfatická masáž opravdu to pravé. Stejně tak ji doporučuji ženám, které delší dobu užívaly antikoncepci nebo v případech očištění těla od antibiotik či jiných léků.“

Lymfatické masáže jsou příjemné, bezbolestné a úleva je cítit velmi rychle.  Zásadní je při masáži otevřít centrální uzliny na krku, v podpaží, břiše a tříslech – toto „otevírání“ se provádí jemnými krouživými pohyby a rovněž nikterak nebolí. Ve studiu Rosala navíc čekají na klienty benefity v podobě individuálního přístupu a řešení problému nejen na fyzické, ale také na psychické úrovni.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“21078″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“326″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Kateřina Lebedová již od dětství ráda pozorovala dění kolem sebe, uměla dobře naslouchat a také se vcítit do pocitů blízkých. V roce 2008 od základů změnila svůj život a stala se terapeutkou – tedy nejprve terapeutkou lidského těla. Nejprve byly obživou masáže – klasické, manuální lymfodrenáže, dornova metoda a další metody, díky nimž Kateřina pomáhala svým klientům. Brzy se ukázalo, že kromě fyzické úlevy přinášejí klientům masáže Kateřiny také úlevu psychickou. Nevědomky se totiž začala na klienty „napojovat“ a čistit jejich bloky, dodávat jim energii, kterou potřebovali. Tehdy Kateřina pochopila, že je čas se posunout dál a začít více rozvíjet svůj dar. Absolvovala mnoho škol a kurzů na rozvoj svého talentu. Dnes se zaměřuje především na práci s léčivými energiemi, přenastavování programů vibračního pole, pracuje s metodou EFT i metodou IDES, s Intuitivní Inteligencí, Intuitive Connection, psychografií, harmonizuje čakry a také přijímá informace z Akáši pomocí channelingu. Tyto metody mohou znít složitě a komplikovaně, proto sama sebe nejraději označuje jako průvodce lidské duše. Napojením se na akášu – nekonečný vesmírný prostor – odhalí příčinu a zdroj problémů, k jejich řešení si pak klient sám zvolí terapii, která je mu nejpříjemnější.

Zdroj: www.studio-rosala.cz

Komentáře