Co nového v obchodních centrech?

Reklama

Vánoční nálada s Leošem Marešem spolu s vánočním bruslení na vás čeká v CČM a úschovna kol a kočárků v OC Chodov.

Centrum Černý Most se do vánoční atmosféry zahalí již v sobotu 12. listopadu, kdy svým zákazníkům přinese hned několik dárků. Pod taktovkou populárního moderátora Leoše Mareše bude v 17 hodin slavnostně rozsvícena vánoční výzdoba. V rámci programu se uskuteční i koncert a autogramiáda Jany Kirschner, držitelky řady hudebních ocenění včetně několika titulů Zlatý slávik pro nejlepší zpěvačku roku, s kapelou. Zároveň bude zahájen provoz nové ledové plochy s půjčovnou bruslí před západním vstupem do centra. Obě služby budou návštěvníkům k dispozici denně od 9 do 21 hodin po dobu více než třech měsíců. V sobotu 12. listopadu mohou navíc zákazníci centra od 19.00 hodin bruslit zcela zdarma. V dalších dnech bude jednorázové vstupné činit 60 Kč. Členové věrnostního programu Centra Černý Most mohou využít 50% slevy na půjčovné bruslí.

Rozsvícení vánoční dekorace
Centrum Černý Most přivítá adventní období 12. listopadu zábavným programem plným sportovních i kulturních zážitků, o jehož moderaci se postará Leoš Mareš. V 17 hodin bude slavnostně rozsvícena vánoční výzdoba centra. Návštěvníci se, stejně jako loni, mohou těšit na jedinečný 7,5 metru vysoký panoramatický točicí vánoční stromek, který bude umístěný u prodejny Marks & Spencer. Doplňují jej speciální sedačky i hudební kulisa umožňující „jízdu“ za doprovodu koled. Ozdobou podvečera se stane koncert slovenské zpěvačky Jany Kirschner, s níž se zájemci mohou následně nechat vyfotografovat v tematickém vánočním koutku či získat její podpis během autogramiády.

Vybruslené Vánoce
V sobotu 12. listopadu Centrum Černý Most zároveň zahájí provoz nové ledové plochy před západním vstupem a svým návštěvníkům od 19.00 hodin nabídne její bezplatné využití. U ledové plochy bude zajištěna také půjčovna bruslí, která členům věrnostního programu Centra Černý Most poskytne 50% slevu, za pár bruslí tedy zaplatí 40 Kč. Ledová plocha bude každý den otevřena od 9 do 21 hodin, a to nejen v předvánočním a svátečním období, ale i v lednu a únoru. Jednorázový vstup stojí 60 Kč. U západního vstupu do centra adventní atmosféru podpoří rovněž živý betlém s dřevěnými sochami od řezbáře Jana Kužela, jež zhotovil speciálně pro Centrum Černý Most roku 2014, a osm stánků s vánočním sortimentem.

„Našim zákazníkům dáváme vánoční dárek již v listopadu. V rámci slavnostního programu totiž zahájíme provoz ledové plochy, kterou mohou využívat nejen o Vánocích, ale i na jaře. V sobotu 12. listopadu bude navíc bruslení pro všechny návštěvníky zcela bezplatné,“ shrnul Tomáš Urbanovský, ředitel Centra Černý Most.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“13626″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“424″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Centrum Chodov poskytuje svým zákazníkům řadu nadstandardních služeb a intenzivně pracuje na jejich rozšiřování za účelem poskytnutí ještě vyššího komfortu. Pražské nákupní centrum rovněž přistupuje zodpovědně k otázkám udržitelného rozvoje a životního prostředí. Jako vůbec první objekt v České republice proto zprovoznilo Bike Safe Box, do něhož si cyklisté mohou uschovat kola, ale i maminky uložit své kočárky. Unikátní box, poháněný solární energií a vyrobený z recyklovatelných materiálů a plastů, se nachází u vstupu C. Další bezpečnostní box umístěný v garážních prostorách Centra Chodov disponuje zásuvkou 230 V pro dobíjení elektrokol. Za uskladnění kola zaplatí zákazníci 5 korun za hodinu. Nejen cyklisti, ale i maminky s kočárky či zákazníci přepravující velká zavazadla mohou nově využít k úschově jedinečných Bike Safe Boxů, jež Centrum Chodov ve svých prostorách zprovoznilo.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“13627″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Sestavu boxů
o kapacitě až 8 kol naleznou u vstupu C a v garážních prostorách vedle automyčky. Každý box je vybaven také USB zásuvkou pro dobíjení mobilních telefonů. Mezi benefity bezpečnostních boxů patří jejich energetická nezávislost, kterou zajišťuje pohon na solární energii (boxy u vstupu C), možnost uložení kol ve vodorovné poloze bez rizika jejich poškození, k němuž dochází například při zavěšování, a komfortní způsob uzamykání. Bike Safe Boxy představují vhodné řešení nejen pro nákupní centra, ale i nádraží, školy, restaurace, hotely, kempy či koupaliště. Po premiéře v Centru Chodov se jejich instalace plánuje též v dalších městech.

Jak Bike Safe Box funguje?
Bike Safe Boxy se uzavírají magnetickým zámkem a ovládají se pomocí elektronického samoobslužného systému umístěného vždy ve středovém boxu. Terminál obsahuje dotykový panel s numerickými tlačítky pro zadání číselného pinu k uzamknutí a čtečky pro kódovou identifikaci prostřednictvím bezkontaktní platební karty, věrnostní karty Centra Chodov nebo mobilním telefonem s NFC. K uhrazení poplatku budou zákazníci potřebovat hotovost. Za první 3 hodiny zaplatí 5 Kč/hodina, ponechají-li v boxu kolo déle (do 12hodinové doby), bude jim účtován 30korunový poplatek za každou započatou hodinu.

„Mezi pilíře naší strategie patří tzv. zelená témata i nadstandardní servis pro naše zákazníky, zabezpečený představováním pro náš trh jedinečných značek nebo poskytováním služeb, které jinde nenajdou,“ popisuje Petra Valentová, marketingová manažerka Centra Chodov a dodává: „Jsem ráda, že k nim přidáváme další unikát v podobě Bike Safe Boxů poháněných solární energií, v nichž mohou být bezpečně uložena jak kola, tak kočárky a jiná rozměrnější zavazadla.“

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“13628″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Komentáře