Dámy, zažijte první Fashion Night v Cinema City!

Přijďte si užít s kamarádkami pohodový večer plný módy, zábavy, líčení a v neposlední řadě předpremiéru nového českého filmu režiséra Filipa Renče Zoufalé ženy dělají zoufalé věci. Akce s názvem Fashion Night se koná v novém megaplexu Cinema City OC Chodov v Praze dne 17. ledna od 19:00. Na návštěvnice také čeká pestrý doprovodný program včetně bohaté tomboly, módní přehlídky Karen Millen, ochutnávek partnerů a welcome drinku.

Tak neváhejte, svolejte kamarádky, sestry, tety a přijďte si užít také trochu odpočinku a zábavy. Na akci Fashion Night vás čeká projekce nové komedie Zoufalé ženy dělají zoufalé věci. Film zrežíroval Filip Renč, a to dle knižní předlohy Haliny Pawlowské. Příběh vypráví o Olze, která se jen tak nevzdává a pro nalezení pravé lásky udělá ledacos a jak v lásce, tak i v životě platí, že i když je vám hrozně,
i když jste k smíchu, tak to prostě nesmíte vzdát! V novém snímku se můžete těšit na Kláru Issovou, Matouše Rumla, Anetu Krejčíkovou, Pavla Kříže, Alici Bendovou nebo Lenku Vlasákovou.

Nenechte si ujít novou českou komedii, obvolejte kamarádky a rezervujte si včas svoje místa na Fashion Night v Cinema City!

V rámci Fashion Night na vás čeká od 18:30 hodin ve foyer kina welcome drink, líčení, ochutnávky partnerů a od 19:00 hodin pak bohatá tombola v sále. Návštěvnice také uvidí exkluzivní módní přehlídku značky Karen Millen. Příjemnou tečkou za večerem se pak stane projekce filmu s názvem Zoufalé ženy dělají zoufalé věci, který uvidíte v předpremiéře ještě dříve, než vejde oficiálně do našich kin.

Každá z návštěvnic Fashion Night, která si zakoupí vstupenku, bude navíc automaticky zařazena do slosování o hodnotné ceny, které do tomboly věnovali partneři. Losování tomboly proběhne před promítáním filmu přímo v kinosále. Vstupenky na Fashion Night je možné již nyní zakoupit na pokladně kina nebo online zde. Jednotná cena vstupenky je 219 Kč.

Zdroj: www.cinemacity.cz

Komentáře