Dej si kafe a vyhraj prázdniny v Římě

Reklama

Po úspěchu z minulého roku, kdy se ledová Frostina stala hitem léta, si pro vás v oblíbených kavárnách Costa Coffee pro letošek připravili zcela nové příchutě – Caramel Popcorn Frostino a Tiramisu Frostino.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“24436″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Sametově jemný mix čerstvého mléka s ledem a příjemnou porcí espressa doplněný lahodnými příchutěmi – karamelu nebo tiramisu. Třešničkou na dortu je poctivá porce šlehačky zasypaná nadrcenými sušenkami nebo karamelovým popcornem.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“24433″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“333″}}]]

Caramel Popcorn Frostino
Spojení kávy a popcornu není v kavárnách Costa Coffee žádnou novinkou. V zimě jste si totiž mohli pochutnávat na Karamelovo-popcornovém Caffé Latte. Protože si u řady z vás získal tento nápoj oblibu, můžete letos vyzkoušet i ledovou variantu. Tentokrát ovšem Caramel Popcorn Frostino.

„Dojemna“ rozmixované čerstvé mléko s ledem, lahodným espressem a zlatavým karamelem zdobí čepice nadýchané šlehačky zasypaná čím jiným než karamelovým popcornem a zalitá čokoládovou polevou. Hotová karamelovo-popcornová bomba! Zlepší vám náladu, dodá energii a navíc vás v horkém letním dni příjemně osvěží.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“24434″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“333″}}]]

Tiramisu Frostino
Tiramisu a káva k sobě neodmyslitelně patří. Proč rovnou obě tyto dobroty nepropojit a nepochutnat si na kávovém drinku i dezertu v jednom – Tiramisu Frostinu? Božská mana v kelímku Costa Coffee!

Pokud toužíte po dávce kofeinu, ale chcete zároveň i něco, co vám dodá energii a pohladí vaše chuťové pohárky, mohlo by to být právě Tiramisu Frostino. Mix čerstvého mléka s ledem a espressem z jedinečné kávové směsi Mocha Italia provoněný tiramisem a pokrytý nadýchanou šlehačkou se sušenkovým posypem a jemným kakaem.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“24435″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“459″}}]]

Letní dort Berry White
Všichni se shodneme, že se nám mění chutě i v závislosti na roční době. V létě toužíte spíše po něčem hodně osvěžujícím. Když vás přepadne mlsná, můžete zajít do vaší oblíbené „Costy“ na jejich nový letní dortík nazvaný Berry White – vláčný dezert plný lehkého svěžího krému dozdobený malinami, jahodami, rybízem a kvítky modravých chrp.

Dort Berry White je tak lehoučký, že můžete mlsat bez jakýchkoliv výčitek. Jako by ho připravovali v samotných nebesích. Vláčný korpus je protkaný dvěma vrstvami smetanového krému a ovocnou směsí, která se připravuje speciálním způsobem – lyofilizací. Ovoce (černý a červený rybíz, maliny a jahody) se suší hlubokým zamrazením za velmi nízkého tlaku. Díky tomu se z něj voda odpaří, místo aby zmrzla. Proto je v něm zachováno vše, co je obsaženo přímo v čerstvých plodech. Tedy nejen chuť, ale i struktura, vitamíny a minerály. Dokonce se k němu nepřidává žádný zbytečný cukr navíc.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“24437″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“300″}}]]

Do Říma a zadarmo? Soutěžte s Costa Express na čerpacích stanicích Shell!
Udělejte si během řízení příjemnou pauzu a „nadopujte se“ na čerpací stanici Shell vaší oblíbenou kávou ze směsi Mocha Italia z automatu Costa Express. Pak se s ní jenom „vycvakněte“. Vytvořte si fotku podle vaší fantazie na téma „prázdniny“ a zašlete ji na email soutez@costa-coffee.cz. Nejoriginálnější foto bude odměněno parádním výletem do Říma pro dvě osoby.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“24438″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Prázdniny v Římě – málokomu se nevybaví jeden z nejromantičtějších filmů všech dob s oslňujícími výkony Audrey Hepburnové a Gregoryho Pecka. Řím nabízí spousty romantických zákoutí (např. Fontana Di Trevi), historických míst dýchajících zvláštní atmosférou (např. Pantheon, Forum Romanum) a třeba i Španělské schody, na kterých mj. předváděly modely světoznámých návrhářů nejslavnější topmodelky. 

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“24441″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Láká vás navštívit Věčné město, jak se Římu říká, a užít si ve dvou tři noci ve tříhvězdičkovém hotelu úplně zadarmo? Ať už poprvé, nebo si do něj jet zavzpomínat třeba na zásnuby? Zapojte se do soutěže s Costa Express a Shell. Jak již bylo zmíněno, stačí si jenom udělat příjemnou „pauzičku“ na jakékoliv čerpací stanici Shell a vychutnat si vaši milovanou kávu z automatu Costa Express. A u toho se vyfotit. Fotografie by se měla nést v duchu tématu „prázdniny“. Váš výtvor pak zašlete na email soutez@costa-coffee.cz.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“24440″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Čím nápaditější foto, tím se vaše šance na cestu do Říma zvyšuje. Výhru ovšem nezíská jenom celkový vítěz a jeho doprovod, ale ve hře jsou také nabitá karta od Shell na čerpání pohonných hmot v hodnotě 5 000 Kč  za 2. místo a dárkový balíček od Costa Express a Shell v hodnotě 3 000 Kč za 3. místo. Jenom nezapomeňte, že soutěž probíhá od 15. července do 15. září 2017!

Užívejte si léto na zahrádce vaší oblíbené „Costy“ s příjemně ledovým Frostinem. Pobočky kaváren Costa Coffee najdete nejen po Praze, ale i v Brně, v Plzni, Liberci, Ostravě, Pardubicích, Hradci Králové či Teplicích.

Zdroj: https://www.costa-coffee.cz/costa/costa-express

Komentáře