Dobročinná tour Na kole dětem je v plném proudu

Pomozte i vy onkologicky nemocným dětem! 31. května 2017 odstartoval již 8. ročník charitativní cyklotour Na kole dětem. První etapa začíná v Ústí nad Labem, odkud dovede celý peloton skrz Východní Čechy přes Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský a Jihomoravský kraj až do Rouchovan na Vysočině. Celkem cyklisté ujedou 1205 kilometrů.

Celá tour je veřejná. Kromě Josefa Zimovčáka, který je vedoucím pelotonu a zároveň zakladatelem stojícím za celou iniciativou, a mnoha dalších známých osobností, se můžete zapojit i vy. Kromě toho zaplacením dobrovolného startovného nebo nákupem upomínkových předmětů na startu jednotlivých etap přispějete na léčbu nemocných dětí a také na provoz dětského hospicu. Více informací o tom, kde a kdy jaká etapa startuje, najdete na webových stránkách tour www.nakoledetem.cz.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“21606″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Hlavním partnerem tour je v letošním roce již počtvrté i pojišťovna MetLife, jejíž zaměstnanci se jízdy již tradičně také zúčastní.

„Nadaci Josefa Zimovčáka podporujeme již čtvrtým rokem. Stejně jako Josef Zimovčák totiž věříme, že my, kdo máme štěstí, že jsme zdraví, bychom měli pomáhat těm, kteří toto štěstí nemají. Zároveň nás moc těší, že charitativní cyklotour je oblíbená i mezi našimi zaměstnanci, kteří se na Na kole dětem každý rok těší,“ vysvětluje Tereza Kůželová, tisková mluvčí MetLife.

Zdroj: MetLife

Komentáře