Donald Trump jel do Prahy v kamionu!

Americký prezident je na cestě do Prahy, potkat jste mohli na českých silnicích v originálním kamionu.

Donald Trump, nastupující 45. prezident Spojených států amerických, míří ještě před svou inaugurací do Prahy a vstoupil na území České republiky! Oproti zvyklostem nepřilétá vzdušnou cestou, jeho speciální americký kamion byl vyfotografován při překročení státní hranice v Rozvadově.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“15939″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Samozřejmě sem zatím nemíří sám Donald Trump, ale jeho vosková socha. Nejzábavnější muzeum voskových figurín Grévin Praha ji dnes přiváží a návštěvníkům ji představí od 20. ledna 2017 v prostorách vyhrazených významným politikům ve svém sídle v Praze (Celetná 15, Praha 1). Dokonalý voskový dvojník Donalda Trumpa byl vytvořen v pařížských ateliérech, kde na jeho detailní modelaci pracoval sochař Eric Saint Chaffray.

„Pařížský ateliér se připravoval na obě možnosti, tedy na Trumpa i Clintonovou. Čekali jsme netrpělivě na výsledek amerických voleb a ihned po jejich skončení jsme začali pracovat na třech exemplářích Donalda Trumpa. Kromě Prahy totiž Trump zamíří také do muzeí Grévin v Paříži a Soulu,“ komentuje Véronique Jeannin, generální manažerka Grévin Praha.

Zdroj: Muzeum Grévin Praha

Komentáře