Dove Academy Workshop pomůže najít ztracené sebevědomí

Reklama

Chcete změnit svůj život? Určitě se zkuste přihlásit a můžete být jednou z 12 žen, které sei užijí nádherný víkend.

Dove dlouhodobě pomáhá ženám vidět a uvědomovat si jejich krásu. Dvanácti zájemkyním nyní nabízí exkluzivní možnost změnit životní přístup a objevit svou vnitřní i vnější krásu díky projektu s názvem Dove Academy Workshop.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“9576″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“300″}}]]

Dove Academy Workshop
Právě nyní Dove hledá mezi Češkami a Slovenkami 12 žen, které se stanou účastnicemi speciálního víkendu v luxusním wellness resortu Svatá Kateřina a znovu objeví své sebevědomí, ženskost i novou životní energii. V termínu 2. až 4. září na ně budou čekat konzultace s odbornicemi na osobní rozvoj, Mgr. Jitkou Nesnídalovou a PhDr. Tatianou Lesayovou, jež poradí, jak řešit různé životní situace. O své zkušenosti a inspirativní tipy se v rámci víkendového pobytu podělí také ambasadorky projektu, oblíbené herečky Michaela Maurerová a Henrieta Mičkovicová. Zevnějšku 12 účastnic se pak budou věnovat profesionálové z řad make-up artistů, kadeřníků a módních stylistů, kteří jim pomohou najít styl dokonale podtrhující jejich osobnost a krásu.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“9577″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Chcete se zúčastnit?
Pošlete svůj životní příběh. Napište, co je příčinou vaší nedostatečné sebedůvěry (ať už je to rozchod s partnerem, ztráta zaměstnání či roky strávené na mateřské dovolené) a uveďte, co pro vás znamená krása a jak ovlivňuje vaše sebevědomí a váš život. Vše vyplňte do 12. srpna do přihlašovacího formuláře na www.jsmekrasne.cz/workshop a přiložte aktuální fotografii. Získejte díky značce Dove sebevědomí a buďte hvězdou svého života!

Komentáře