Drsná režisérka mlátí kolegy bodlákem

Reklama

Při natáčení celovečerního dokumentu CAMINO NA KOLEČKÁCH použila režisérka Eva Toulová netradiční metody, které by se mohly rovnat středověkých praktikám.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“20863″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“300″}}]]

„Osvojila jsem si ve Španělsku novou režijní metodu. Vždycky, když vaši expediční skupinku napadne mávat při natáčení na dron, stačí utrhnout bodlák a jejich choutky během pár mávnutí zkrotit – úspěšnost 100%“ zmiňuje na své sociální síti.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“20861″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“338″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Hlavním hrdinou dokumentu CAMINO NA KOLEČKÁCH, který právě ve Španělsku režisérka  natáčí, je Jan Dušek, který na svém vozíku 10. května vyrazil na měsíční pouť společně s českým poutníkem Petrem Hirschem do Santiaga de Compostely.

Jako počátek své cesty vybral španělské město Logroňo, kterým prochází svatojakubská cesta a které je od Santiaga vzdálené přes 600 km. Při průměrné denní porci 25 km vychází příchod do Santiaga de Compostela za 24 dnů od začátku putování.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“20862″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Díky moderním komunikačním prostředkům budou o své cestě informovat on-line na sociálních sítích. Doufejme, že všichni ve zdraví náročnou cestu a drsné natáčecí podmínky přežijí.

Zdroj: Camino na kolečkách

Komentáře