Emma Smetana zazpívá na netradičním turné „Mezi vlaky“

Reklama

V pátek 19. května 2017 vystoupí zpěvačka od 19 hodin i se svými hosty na nádraží v Chebu.

Spolu s Emmou Smetanou na koncertu koncipovaném jako příjemný happening zazpívají i zpěvák Tomáš Klus, Kato z Prago Union, skupiny teepee a l Love You Honey Bunny. Vstupné na koncert je dobrovolné, výtěžek půjde na dobročinné účely.

„Nádražní prostory mají své kouzlo a zaslouží si oživení. Stejně tak se mi líbí myšlenka, že cestující zažijí díky turné něco neobvyklého. Podporuji busking, tedy pouliční hraní, a tuhle koncertní šňůru vnímám jako takový happening, způsob, jak přinést hudbu do míst, kde na to lidé nejsou zvyklí,“ říká ke své hudební šňůře Emma Smetana.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“20804″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“300″}}]]

Turné Mezi vlaky spolupořádají AŽD Praha, České dráhy a Správa železniční dopravní cesty. V dalších týdnech vystoupí Emma Smetana se svými hosty také na nádraží v Ústí nad Labem (26. května od 19:00) a na Hlavním nádraží v Praze (2. června od 21:00). Na každém koncertě se bude návštěvníkům zdarma rozdávat alkoholický nápoj Frisco a Emma Smetana bude na místě prodávat své desky, vinyly a také vlastní kolekci podprsenek a kosmetiky.

Emma Smetana vydala v minulém roce svoji první desku What I´ve Done. Letos v dubnu uvedla nový videoklip k písni No Fire, kterou nazpívala se svým partnerem Jordanem Hajem, který se ujal režie klipu.

Komentáře