Etiketa parfémy: Voníte, ale pozor, abyste okolí neobtěžovali

Je to sexy pocit, když víte, že pěkně voníte, ale nezapomínejte, že každý za příjemnou vůni považuje něco jiného. Vůně máme například často spojené se vzpomínkami a určitě nechcete někomu připomenout něco ošklivého

Představte si, že přijdete na pohovor a váš parfém potencionálnímu zaměstnavateli připomene bývalou ženu po divokém rozvodu. Co myslíte, vezme vás?

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“4985″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“530″}}]]

Někteří lidi milují vůni parfému, u jiných vyvolává alergii. Do kanceláře si vybírejte parfémy citlivě. Parfémy do práce, vybírejte takové, které nejsou vtíravé nebo tak výrazné, aby okolí způsobovali migrénu. Stejně tak do divadla, kina a jiných uzavřených prostor je důležité dávat pozor na těžké parfémy.

Zkuste místo parfému používat toaletní vodu – mnoho výrobců vyrábí své nejprodávanější parfémy také v odlehčené verzi. Nanášejte parfém nebo toaletní vodu tak že ji vstříkneme do prostoru před sebou a kapičkami projděte. Nebo si stříkněte malé množství na zápěstí na krk nebo lehce do vlasů.

V zimě mohou být vůně těžší, kořeněné. V létě používejte lehčí citrusové, mýdlové, květinové vůně.

 

Komentáře