Exkluzivní dokument Ewa Farna 10: Neznámá známá

Reklama

10 let na scéně, příprava výročního koncertu, rozchod s managementem, přerod holčičky v dospěslou ženu, její soukromí, emoce, pracovní vypětí, Ewiny rodiče, tvář bez make upu, porotcování v soutěžích, to vše přinese nový dokument Eva Farna 10: Neznámá známá, který exkluzivně můžete zhlédnout během podzimní tour v kinech Cinema City.

Dva roky v zádech s kamerou prožívala Ewa Farna všechny své vzestupy i pády. Právě k největšímu koncertu k desetiletému výročí na hudební scéně se původně dokument začal připravovat. Nakonec se ale Ewa těsně před ním rozešla se svým managementem a místo pěveckých příprav si sama celý koncert zprodukovala, postavila se na vlastní nohy a navíc se stihla i vdát za svého dlouholetého partnera Martina Chobota.

Jak vypadá život mladé talentované holky na vrcholu, pod drobnohledem médií a fanoušků? Jak se vyrovnává s kritikou? Co dělá celé dny? A kolik práce dá například natočit jeden vidoklip či kolik hodin stráví přípravou na vystoupení? Je vůbec možné v takovémto prostředí zachovat si a prosadit vlastní názor?

Dokument se bude promítat u nás i v Polsku a je otitulkovám – Ewa v něm plynule přechází z češtiny do polštiny a vysvětluje, proč doteď o některých věcech nemluvila veřejně. „V dnešním „haštagovém“ světě se člověk bojí mluvit o věcech, pro které je nezbytný kontext. Proto se nemůžu dočkat dokumentu, je to takové víc než hodinová zpověď, ze které mě nikdo nevystřihne,“ dodala zpěvačka. Podzimní tour svého dokumentu odstartuje Ewa 12. 11. v Cinema City Ostrava následovat budou Cinema City Plzeň (16. 11.), Cinema City Chodov (19. 11.), Cinema City Liberec (23. 11.), Cinema City Olympia v Brně (26. 11.) a Cinema City Pardubice (30. 11.). Součástí projekcí je i osobní setkání. Ewa pozdraví fanoušky v sále a pozve je na autogramiádu a selfie focení v lobby po skončení filmu.

Cena vstupenky: 350 Kč. Nejlepší místa zakoupíte online zde: http://cinemacity.cz/showFeatInfo?featureCode=2558O2R nebo na pokladně uvedených multiplexů Cinema City.

Komentáře