Fenomenální Addict vyráží na tour po republice

Akce s názvem Addict už nějaký ten čas patří k nejvyhledávanějším mejdanům mladých Pražanů, kteří se nespokojí s běžnými klubovými party. Addict je uchvátil především tím, že nejde jen o party, ale o event se specifickou atmosférou. Tu teď nově budou moci na vlastní kůži vyzkoušet i mimo pražští příznivci neotřelé zábavy. Addict totiž nepřestává lovit nové výzvy a v listopadu vyráží na tour po republice.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“29248″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Za konceptem party Addict stojí teprve třiadvacetiletý DJ a producent Jakub Strach alias DJ NobodyListen, který s ním přišel zhruba před rokem a půl. Prvotním impulsem pro vznik Addictu byla Nobodyho nespokojenost se zavedenými pražskými parties. Žádná z nich úplně nesplňovala jeho představy, a tak se jednoho dne rozhodnul, že si prostě udělá svoji vlastní.

Party Addict probíhá pokaždé na jiném netradičním místě a je pro ni typická neopakovatelná rave atmosféra, perfektně propracovaný line-up, skvělá audiovizuální show, parádní zvuk a hektolitry Jägermeisteru. Kombinace těchto jednotlivých ingrediencí už sama o sobě garantuje unikátní večírek, který nyní budou moci zažít všichni fanoušci dobré zábavy napříč republikou. Addict se totiž poprvé vydává na tour!

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“29249″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“399″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Addict tour bude mít osm zastávek po České republice a jednu na Slovensku. Každá štace se odehraje za dohledu i aktivní účasti DJ NobodyListen. Kromě něj se vždy představí i unikátní hosté jako třeba DJs Kewu, Nrmn, Dalyb nebo Alyaz. Složení hostujících DJs bude pro každou zastávku jiné. Návštěvníci se navíc na všech místech mohou těšit i na tajného hosta, který odehraje speciální live show. Ke správné party náladě všude přispějí i krásné Jäger hostesky se zásobou ledově namraženého Jägermeisteru.

Addict tour odstartuje již tento víkend páteční zastávkou v Hradci Králové, následovat bude sobotní party v Plzni. O dalších listopadových víkendech se pak odehraje v  Bratislavě, Liberci, Českých Budějovicích, Teplicích, Brně a Ostravě. Celé tour vyvrcholí první prosincový víkend v Praze akcí Addict #10 s podtitulem The Festival, která neuzavře jen tour ale i první dekádu pražských eventů.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“29250″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“399″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Nepřestávejte lovit ty nejlepší zážitky a buďte u toho! Vstupenky na jednotlivé zastávky Addict tour budou vždy k mání pouze na místě za 200 Kč. Jedinou výjimku tvoří pražský Addict #10 s podtitulem The Festival, na který lze lístky zakoupit již teď prostřednictvím předprodeje na goout.net.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“29251″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“360″}}]]

Komentáře