Filmový kalendář Campari red diaries 2017

Reklama

Campari®, ikonický italský hořkosladký aperitiv, dnes představuje Campari Red Diaries, (r)evoluční verzi dnes již tradičního kalendáře Campari. Campari Red Diaries je velkou změnou v komunikaci značky, která oživuje příběhy jednotlivých koktejlů. Koktejly představuje jako druh umění plného světla a emocí, které inspiruje barmany, aby rozvíjeli a zdokonalovali svoje řemeslo.

Každý měsíc odhalí Campari na svém oficiálním YouTube kanálu jeden krátký film, který fanoušky značky provede příběhem vybraného koktejlu. Úvodní příběh s názvem Killer in Red napsal a zrežíroval mezinárodně oceňovaný režisér Paolo Sorrentino (např. film Velká nádhera), hlavní hvězdou je pak herec Clive Owen. Sedmiminutový film představí nový stejnojmenný koktejl.
Killer in Red odstartuje celoroční kolekci Campari Red Diaries, ta bude postupně představovat příběhy dvanácti koktejlů, za kterými stojí čtrnáct barmanů z celého světa. Příběhy odhalí divákům kouzlo jejich vzniku a vtáhnou je do tajů mixologie. Krátká videa vznikala pod taktovkou začínajícího italského režiséra Ivana Olita.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“12284″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Všechna videa budou umístěna na oficiálním YouTube kanále Campari. Slavnostní premiéra filmu Killer in Red a odhalení Campari Red Diaries proběhne 24. ledna 2017 v Říme, který je domovem legendárního filmového studia Cinecittà – symbolu italské kinematografie.

Tvorbu scénáře a režii Killer in Red Paolo Sorrentino komentuje: „Campari je italským symbolem, který si získal celosvětovou oblibu díky svému silně vytříbenému smyslu pro estetiku a styl, což jsou hodnoty, kterých si cením i já. Chtěl jsem podpořit letošní kampaň, která je propojená se světem filmu, a odvyprávět její příběh s dostatečnou intenzitou. Práce s Clivem byla skvělá, jeho entusiasmus mi dovolil vytvořit film, který, jak doufám, je svěží, inspirující a nápaditý.”

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“12285″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Držitel Zlatého globu Clive Owen o své roli říká: „Bylo mi velkou ctí, že jsem byl vybrán, abych natočil Killer in Red, který je součástí Campari Red Diaries. Především proto, že se poprvé v historii tato značka spojuje se světem filmu. Velmi mne bavilo pracovat s Paolem jako režisérem.”

Bob Kunze-Concewitz, Chief Executive Officer Gruppo Campari, říká: „Letos jsme se v kampani zaměřili na oživení příběhů, které inspirují barmany po celém světě, aby inovovali a vytvářeli nové koktejly, jichž si pak my ostatní můžeme užívat. Směr, kterým jsme se v letošní kampani vydali, je unikátní, poprvé využíváme k vyprávění příběhů film. Chceme pozvat fanoušky na inspirativní cestu, a oslavovat tak komplexní chuť a variabilitu Campari. Vždy charismatický Clive skvěle ztvárnil Paolův příběh a už se moc těšíme na lednovou premiéru.”

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“12286″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“300″}}]]

Komentáře