Finále soutěže Hosteska roku 2016

Reklama

Druhý ročník soutěže Hosteska roku spěje do svého finále. Už v polovině listopadu bude známá vítězka pro letošní rok. Slavnostní galavečer se uskuteční 16. listopadu v Hradci Králové v kongresovém centru Aldis. Téměř dva měsíce trvaly castingy druhého ročníku soutěže Hosteska roku, kterou pořádá agentura Smile Promotion s.r.o. Celkem proběhlo 12 castingů v krajských městech, aby byla známá finálová dvanáctka.

„Cílem soutěže je poukázat na to, jak moc jsou hostesky důležité. Jsou vyhledávané nadnárodními korporacemi i malými živnostníky, jsou tvářemi nových produktů a značek. Mýty o tom, že hostesky pouze „stojí a usmívají se“ nejsou pravdivé. Chceme ukázat, že hostesky jsou nejen krásné, usměvavé, ale také chytré a za každých situací profesionální,“ dodává organizátorka soutěže a zároveň majitelka agentury Smile Promotion, Adéla Křepelová.

Která z dvanácti dívek si odnese titul „Hosteska roku 2016“? To se dozvíme už ve středu 16. listopadu v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové. Nezapomeňte si prohlédnout naší galerii a vybrat favoritku!

A na co se může těšit výherkyně Hosteska roku 2016? Na nový telefon od generálního partnera ASUS, zájezd pro 2 osoby na 14 dní na Bali, pitný režim od Bublemanie na rok zdarma, právní služby v hodnotě 20 000 Kč od internetové aplikace Legito, poukaz v hodnotě 25 000 Kč na spotřebiče Bosch od společnosti ORESI a také oblečení v hodnotě 15 000 Kč od butiku Havlíčkova 919.

 

Komentáře