FOREVER 21 otevírá novou pražskou prodejnu

Legendární americká módní značka Forever 21 slavnostně otevírá svoji druhou českou prodejnu, a to v sobotu 9. prosince v 10 hodin v pražském Centrum Chodov. Loni na podzim se módní kousky Forever 21 poprvé představily v Centrum Černý Most a okamžitě nadchly české milovníky světové módy. Expanze této úspěšné značky proto nekončí a díky společnosti Teren Management Europe Forever 21 dál rozšiřuje své prodejny nejen v Česku, ale i v dalších osmi evropských zemích.

„Těší nás, že můžeme otevřít druhou prodejnu na českém trhu a pokračovat tak v expanzi značky Forever 21,“ říká Alexandros Doukas, CEO Teren Management Europe. „Naším cílem je zprostředkovat zákazníkům neobyčejný zážitek z moderního nakupování a přinést jim světové módní trendy za dostupné ceny.“

Nová prodejna v Centrum Chodov přivítá v sobotu 9. prosince v 10 hodin své návštěvníky stylově – prvních 500 příchozích získá poukázku na 50% slevu. Vybírat si nejnovější trendy oblečení do svého šatníku nově můžete ve dvou patrech plných osobité dámské i pánské módy, oblečení pro volný čas, oděvů nadměrné velikosti a módních doplňků. Nový obchod se rozprostírá na rozloze 1300 metrů čtverečních.

Světoznámá značka Forever 21 dýchá s dobou a nezklame nikoho, kdo miluje mladistvý styl. Inspiraci bere v aktuálních trendech a v kultuře ulic Los Angeles. Naplňuje svůj slib poskytnout jedinečný styl pro každou příležitost dle nejnovějších trendů, neodolatelné oblečení a módní doplňky pro lidi každého věku.

Forever 21
Forever 21, Inc., se sídlem v Los Angeles v Kalifornii je módní prodejce dámského a pánského oblečení a doplňků. Značka je známá zejména díky tomu, že svým zákazníkům nabízí ty nejžhavější módní trendy za dostupnou cenu. Pro všechny milovníky módy se stává vzrušujícím prostředím, které denně přináší nové zboží. Společnost byla založena v roce 1984 a dnes Forever 21 provozuje více než 800 obchodů ve 50 zemích světa s maloobchodníky ve Spojených státech amerických, Kanadě, Číně, Francii, Německu, Hong Kongu, Indii, Izraeli, Japonsku, Koreji, Latinské Americe, Mexiku, na Filipínách a ve Spojeném království. Pro více informací prosím navštivte: www.newsroom.forever21.com

Komentáře