Gabriela Koukalová prodala přes letgo medaili v rekordním čase

Reklama

Biatlonistka Gabriela Koukalová ve spolupráci s mobilní aplikací letgo pomohli dobré věci. Gabriela přes letgo nabídla svoji zlatou medaili a ta byla prodána během několika hodin. Kromě medaile prodávala Gabriela ještě tričko a reprezentační mikinu. Výtěžek půjde přes Konto Bariéry na pomoc malému Maximkovi, kterého Gabriela podpořila již v minulosti.

Video s prodejem bylo zveřejněno na oficiálním facebookovém profilu Gabriely v neděli v šest večer, první nabídka přišla na letgo již za 12 minut a to na reprezentační mikinu. Do 20:30 přišlo celkem 12 nabídek buď na mikinu, nebo tričko. A před devátou večer přišla první nabídka na medaili, která byla dokonce vyšší než původní. Konečná cena medaile je 50 000 a tato nabídka přišla necelých 24 hodin po zveřejnění videa.

„Mám velikou radost, že byl o medaili takový zájem a hlavně, že se prodala tak rychle a ještě za mnohem více peněz, než jsme doufali. Nejvíc mě těší, že jsme takto mohli společně pomoci malému Maximkovi,“ říká Gabriela a dodává: „Prodej věcí přes letgo jsem vyzkoušela poprvé, je to super a už teď přemýšlím, co pustím do světa příště.“

Gabriela věnovala svoji zlatou medaili ze stíhacího závodu Světového poháru 2014 v Ruhpoldingu a říká, že chybět jí nebude: „Mě udělala šťastnou už tehdy. A teď mi udělá další radost, když potěší zase někoho jiného. A současně navíc i pomůže malému Maxíkovi, který to tolik potřebuje.“

Maximek trpí vzácnou metabolickou poruchou, tzv. Mabryho syndromem, který má na světě jen deset dětí. Trvale jenom leží a má zavedenou hadičku s výživou přímo do žaludku. Také musí často k lékaři a potřebuje k tomu speciální vůz, na ten právě probíhá sbírka a výtěžek z prodeje medaile půjde právě tam.

https://www.facebook.com/GabrielaKoukalova/videos/2008276072744515/

Komentáře