Greg Savage míří do Prahy na přednášky

Reklama

Personálně-poradenská společnost McROY je generálním partnerem vystoupení Australana Grega Savage, která se konají 11. a 13. dubna v Praze a Bratislavě.  Greg Savage přezdívaný “Steve Jobs recruitmentu“ přijede do České republiky a na Slovensko v rámci své první Master Class pro recruitery z celé střední a východní Evropy. Představí své více než 35leté zkušenosti z oboru.

Workshopy se zaměří na téma “Kam nás nová zlatá éra recruitmenu zavede”.  Greg Savage je pro všechny, kteří se věnují výběru vhodných kandidátů pro firmy, velmi inspirující osobností. „Líbí se mi, že i přes dramatický nástup sociálních sítí a různých technologií v oblasti recruitmentu a sourcingu není Greg Savage zaměřený jednostranně a nezapomene účastníkům připomenout, že osobní kontakt stále je a bude tou největší devizou kvalitního recruitera,“ říká Tomáš Surka, výkonný ředitel personálně-poradenské společnosti McROY pro střední a východní Evropu.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“18960″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“235″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Tomáš Surka

„Jsme nadšení, že takto zajímavého člověka zažijete na vlastní kůži v Praze a Bratislavě. Náš trh si zaslouží ty nejlepší a vzdělané odborníky, kteří recruitmentu rozumí. Toto povolání totiž mění lidské životy, a proto je potřeba k němu přistupovat s pokorou,“ uvádí Vladimír Klescht ze společnosti Engage Advisory, která vystoupení známého Australana v Praze a Bratislavě pořádá.

Tématem Master Class bude recruitment rozdělený do čtyř oblastí a je určený pro zkušené lovce hlav, manažery i majitele agentur. Greg Savage promluví o business developmentu, práci s talenty, recruiter’s KPI (klíčové ukazatele výkonnosti) a budoucnosti recruiterů a recruitmentu. „Greg Savage bude mluvit o tom, co nás teprve čeká. Pro lidi z tohoto oboru je skvělé učit se a inspirovat legendou. Kdo se věnuje recruitmentu, neměl by tuto jedinečnou událost propásnout,“ uvádí Vladimír Klescht.

Pražské i bratislavské akce se účastní čelní manažeři recruitmentu nejen z České republiky a Slovenska, ale také například z Belgie, Velké Británie, Irska, Holandska, Německa, Maďarska, Polska, Jihoafrické republiky a Indie.

Názory vizionáře Grega Savage se těší velké popularitě. Na Twitteru má více než 50 tisíc příznivců z celého světa. V roce 2015 získal australské ocenění pro nejvlivnější osobnost v personalistice za posledních 60 let a v roce 2016 byl jmenován nejvlivnějším manažerem mezi byznysmeny v Austrálii. 

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“18961″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“450″}}]]

„Greg Savage je opravdovou superstar recruitmentu a velmi mě těší, že společnost McROY může podpořit tuto unikátní akci, kterou jeho vystoupení v Praze a Bratislavě beze sporu je,“ uzavírá Tomáš Surka.

Komentáře