Haló, Halloween je tu: Připravte se na kreativní party!

Konečně můžeme rozehrát strašidelné příběhy! Halloween je úžasnou příležitostí pustit se do velkého vyrábění. A koho by nebavilo trošičku se bát?

Halloween je dávný pohanský zvyk, který se slaví po celém světě 31. října. Patří k němu ozdoby čarodějnic, duchů, kostlivců, koček, zkrátka nejrůznějších strašidel. „Je to ale především skvělá příležitost a důvod odložit tablety a jiné obrazovky a trochu se jako rodina společně užít a vyřádit. Je to také krásný důvod k tvoření – můžeme nachystat party, vymyslet příběhy, pozvat kamarády, připravit pozvánky i ozdobit stůl a pohoštění,“ říká Martina Linková z art shopu www.aladine.cz, která pořádá kreativní workshopy.

A čím se na tohle velké vyrábění vybavit? Populární jsou příběhová razítka, která umí vyprávět desítky strašidelných i legračních příběhů. „Obtisky se dají vybarvit, vystřihnout, můžete jimi vyzdobit dům. A co si vytvořit pozvánky, jmenovky, dekorace, strašidelné deníky či trička? Tato razítka navíc využijete znovu na jaře, na slet čarodějnic,“ připomíná Martina Linková.

Razítka na Halloween i na čarodějnice:
Hravé čarodějky
StampoMinos Čarodějky Halloween, to je sada 14 ks velkých příběhových razítek, velký inkoustový polštářek a vypratelný umyvatelný inkoust. Z motivů lze sestavit desítky strašidelných pohádkových příběhů, prošpikovaných humorem. Obrázky jsou dostatečně velké, aby se daly vybarvit, třeba i vystřihnout. Koupíte je za 330 Kč.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“27819″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“360″}}]]

Divoký Halloween
Stampo Halloween jsou jednoduchá gumová razítka, rovnou i s inkousty v divokých čarodějnických barvách. Ideální sada na tvoření pozvánek, jmenovek na oslavu, ozdob či dárků. Použijte barvu na textil – a můžete vyrábět i halloweenské kostýmy. Tato sada je navíc vhodná i pro začátečníky a malé děti. Koupíte ji za 199 Kč.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“27821″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“450″}}]]

Bez tetovačky ani ránu
Nalepovací tetovačky Halloween budou bavit malé i velké. Koupíte je za 99 Kč.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“27822″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“258″}}]]

Romantická lebka
Šablona Aladine Lebka o rozměru 28×28 cm vám poslouží k dekoraci textilních i papírových projektů. Koupíte ji za 159 Kč.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“27820″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“421″}}]]

AladinE se snaží rozvíjet kreativitu a tvořivost dětí i dospělých prostřednictvím svých workshopů i pomocí kvalitních kreativních pomůcek, zejména nejrůznějších razítek určených k potiskům na papír a textil. Díky nim můžou děti i dospělí aktivně naplnit volný čas, rozvíjet svoji fantazii a vyrobit si vlastnoruční a originální obrázky, oblečení nebo doplňky do interiéru.

Zdroj: www.aladine.cz

Komentáře