Hip-hopová kapela DELINQUENT HABITS se chystá do Čech

Reklama

Legendární latino americká hip-hopová partička Delinquent Habits, která je známá originálním soundem vznikajícím kombinací mexických trumpetek s ostrým hip-hop groove, vyráží na své turné a nevynechá ani Českou republiku. O tom, že kapela nezapomíná na své fanoušky a stále tvoří nové věci, svědčí i fakt, že na konci loňského roku vydali novou desku s názvem It Could Be Round Two. S touto deskou skupina vyráží na evropské turné a samozřejmě nezapomene ani na své české fanoušky, které navštíví hned v několika městech.

Formace Delinquent Habits se opět vrací v originálním složení obou MC, kteří jsou zakládajícími členy. Skupina předvede svůj pověstný mix mexické latino muziky a hip hopu již 30. března v Praze, o den později v Brně a poté v Šumperku.

Delinquent Habits se za posledních 20 let hraní v České republice stali legendou hip-hopové scény, o čemž svědčí jejich narvané koncerty v Praze, Brně, Ostravě, Frýdku Místku, Třebíči, Lysé nad Labem a jiných navštívených městech, na které přišlo mraky lidí a kde Tequila tekla proudem, ženy se sexy vlnily a hustě se pařilo až do rána.

Delinquent Habits je partička hodně vyzívaných latino amerických týpků, co to vždy nakopnou tak, že se ještě dlouho na jejich vystoupení vzpomíná. Když se z podia začnou ozývat vypečené mexické trumpetky v kombinaci s ostrým groove hip-hopem a ujetým flow, nikdo nezůstane jen tak stát nebo dokonce sedět!

Los Delinquentes, jak si také někdy říkají, proslavilo hned první debutové album s názvem Delinquent Habits (1996), které produkoval slavný rapper Sen Dog (Cypress Hill), který na desce i účinkoval. Největším jejich hitem je zcela určitě song „Return of the tres“, známý jako ústřední melodie hollywoodské komedie Double Take (Super finta 2001). Tato skladba se také objevila v reklamě firmy Nike. Asi všichni znají legendární hity ´Tres Delinquentes´, ´Return of The Tres´ nebo ´Merry Go Round´.

Kdo si chce pořádně zatančit ve víru latino trumpeto hip-hopu, tak si nesmí nechat ujít živé koncerty DELINQUENT HABITS!! TEQUILA PARTY NEVER STOPS!

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“17628″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“320″}}]]

Plánované koncerty:
ČT 30. 3. 2017 PRAHA / ROCK CAFÉ
PÁ 31. 3. 2017 BRNO / FAVÁL
SO 01. 4. 2017 ŠUMPERK / DK ŠUMPERK

Ochutnávka z nového alba:

Komentáře