Hvězdný Astrovíkend: Přijde i příbuzný Vangy!

Reklama

Splnilo se jí 85 % předpovědí, včetně pádu newyorských dvojčat, nástupu prezidenta Obamy, teroristických útoků i výbuchu Černobylu. Ne nadarmo označovali Babu Vangu († 85) jako Nostradamus z Balkánu. Aha! vypátralo jejího příbuzného, Marina Dobreva (75), který se na živí čtením z ruky. Již tento víkend, 18. a 19. února 2017, dorazí na Astrovíkend do Prahy!

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“17280″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“378″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Narodil se v Bulharsku a k nám přišel až na svá vysokoškolská studia. Od dětství se věnoval bylinkám a měl blízko k věcem mezi nebem a zemí. Není se čemu divit – slavná Baba Vanga byla totiž sestřenicí jeho babičky! „Za bděla se uměla dostávat do akaša, knihy života,“ líčí Marin Dobrev. „Viděla, aniž by se hypnotizovala. Vždycky obrátila oči v sloup, tak, že jí bylo vidět jen bělmo. Za bdělého stavu se uměla dostat do transu. Vše si pamatovala a věděla,“ popisuje.

Marin Dobrev sice není jasnovidcem, jako Vanga, avšak 55 let se věnuje čtení z ruky. Pokud chcete vědět, co vás čeká a nemine, můžete jej navštívit právě na Astrovíkendech. Tady ho vypátrali i novináři z Nedělního Aha! a dostal se tak na titulní stranu novin!

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“17281″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“253″}}]]

Na Astrovíkendu v Praze (výstaviště Holešovice, pavilon C) potkáte i řadu dalších skvělých věštců – hvězdným hostem bude například mág Stanley Bradley, vyložit skarty si můžete i od bývalého moderátora Libora Baselidese. Více informací najdete na www.astrovikend.cz.

Komentáře