Hvězdný mág míří na Astrovíkend do Brna!

Ezotzerický festival Astrovíkend míří tento víkend, 21. a 22. ledna 2017 do Brna. Kromě řady kartářů, šamanů či léčitelů nabídne i hvězdné hosty. Jedním z nich je světově uznávaný mág, psychotronik a spisovatel Stanley Bradley!

K jeho největším věštbám patřily vize teroristických útoků v New Yorku a v Londýně, ničivých záplav a uragánů v České republice, ale i globální ekonomické krize a politické krize v České republice.

Na jeho přednášku Jak se stát úspěšným a co je to osud se do Brna můžete vypravit v sobotu 21. ledna 2017 ve 14 hodin.  Na populárním ezoterickém festivalu nebudou chybět ani šamani z Peru či Mongolska, vykladači karet, astrologové či léčitelé. Můžete si nechat změřit auru, anebo číst z ruky – například od příbuzného slavné Baby Vangy Marina Dobreva, kterého tu najdete po celý víkend.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“16098″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“338″}}]]

Pokud to máte do Brna daleko, pak můžete vyrazit na pražský Astrovíkend, který proběhne 18. a 19. února 2017 na výstavišti v Holešovicích. Ani zde nebude Stanley Bradley chybět!
Kompletní program a informace najdete na www.astrovikend.cz

Komentáře