I maminka na mateřské může být šik. Další proměna z rukou našich odborníků!

Tentokrát se profíci ze salonu Mio Faccia věnovali mladé mamince Gábině. A protože jí starosti o ratolest nedovolují navštěvovat salony krásy, vyrazili jsme my za ní!

 Účes vytvořila kadeřnice Jarmila Gyöngyösi

Paní Gábina je na mateřské dovolené. Vzhledem k její vytíženosti nebylo možné, aby navštívila náš salón. Jelikož byla vždy šik a její absence u nás byla znát, vytvořili jsme jí s chutí New Look.Vybrala jsem pro ni karamelový  odstín a provedla lehké prosvětlení, které dodalo barvě hloubku. Důležitý byl střih.  Zásadní změnu představuje ofina. Vyfénováno přes kulatý kartáč, lehký styling a hotovo. Maminka, za kterou se každý rád ohlédne. Jak málo někdy stačí, co myslíte? 

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“5671″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“338″}}]]

Make-up zmáknul vizážista studia Mio Faccia

Základem líčení je hydratační make-up v  přirozeném odstínu, který sjednotí barvu pleti a celkově rozzáří celý obličej. Výrazné oči jsme podkreslili tmavě hnědým stínem a jemně zvýraznili přechod mezi pevným a pohyblivým víčkem. Na řasy jsme použili černou zhušťující řasenku. Vytetované obočí nebylo potřeba opravovat. Rty jsme jenom ošetřili leskem. Tváře jsme zvýraznili tvářenkou do červena.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“5672″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“338″}}]]

Komentáře