Jaké výhry si vybrali výherci soutěže Střihněte si naše výhry?

Štastní výherci vyhrávají kuchyňské spotřebiče v hodnotě pěti tisíc korun dle svého výběru. Soutěž, která probíhá od 26. září 2016 do 1. ledna 2017, je součástí edukativní kampaně AKADEMIE KVALITY. Jejím cílem je podpořit zdravý životní styl v oblasti stravování a zvýšit povědomí českých spotřebitelů o kvalitě výrobků.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“14643″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Šťasná šestá výherkyně z Písku
Vyhrát se poštěstilo paní Veronice Seifertové z Písku. Klasáček jí donesl vysněné dárky dříve než Ježíšek, a tak si může vymyslet pod stromeček další přání. Naše soutěž ještě nekončí, takže kdoví, možná bude jako nadílka opět výhra. Kuchyňské spotřebiče v hodnotě pěti tisíc korun si naše výherkyně sama vybrala. Jak vidíte, účast v soutěži „Střihněte si naše výhry“ se opravdu vyplatí!

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“14644″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Klasáček odměňoval v Praze
O tom, že je sedmička magické číslo, není pochyb. Přesvědčila se o tom včera i další výherkyně, v pořadí již sedmá, paní Šárka Bambasová z Prahy. Tentokrát tedy Klasáček nikam daleko nemusel a zůstal ve „stověžaté“. Nová týdenní výherkyně soutěže „Střihněte si naše výhry“ si vybrala kuchyňské spotřebiče v hodnotě pěti tisíc korun. Věříme, že s blížícími se Vánocemi, kdy se v každé domácnosti vaří a peče o stošest, udělaly dárky nejenom velkou radost, ale i službu.

Trend oblíbenosti kvalitních potravin se v České republice rychle šíří, a to i díky značkám kvality, které pomáhají spotřebitelům získat přehled, co kupují. Preferují čerstvost, vitaminy, biopůvod potravin a také poctivý způsob výroby bez stabilizátorů, dochucovadel a další chemie. Zákazníci stále více důvěřují osvědčeným značkám kvality, kterými jsou Klasa, Regionální potravina, výrobky s Chráněným označením (ZTS, CHZO, CHOP), BIO Produkty ekologického zemědělství či potraviny s Evropským značením ekologické produkce.

Dobře a zdravě se stravovat a zároveň být odměněn kvalitními dárky. Co víc si přát? Spotřebitelská soutěž „Střihněte si naše výhry“ právě toto nabízí. Nejenom, že děláte něco pro své zdraví, zároveň ještě můžete v soutěži zabodovat a získat krásné ceny. Máte-li soutěživého ducha, pak neváhejte. Získat můžete elektronické pomocníky do své kuchyně v ceně 5 000 korun podle vlastního výběru. Kromě toho můžete získat také hlavní výhru a jako bonus pro vás máme i výhry pro nejrychlejší, kterých je celých 70 000. Stačí nalepit loga na kartu s třiceti volnými políčky podle instrukcí na webovém portálu akademiekvality.cz.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“14647″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

A na jaké hlavní výhry se můžete těšit?
5x jízdní kolo Author s brašnou nebo košem na nákup kvalitních potravin
2x kuchyňský robot Eta v hodnotě 10 000 Kč
2x poukaz na nákup elektrospotřebičů dle vlastního výběru za 10 000 Kč
1x poukaz na prodloužený rodinný víkendový pobyt na farmě rodiny Němcovy

Neváhejte a soutěžte, akce trvá až do 1. ledna 2017. I vy se můžete stát šťastným výhercem!

 

Komentáře