Jaký hlas skrývá pravá láska?

Věříte v sílu hlasu? A co kdybyste se do své lásky zamilovali jen skrze její hlas? Nevěříte, že to funguje? Z průzkumu seznamovací aplikace Whispar vyplývá, že síla hlasu ovlivňuje naše rozhodnutí více, než bychom si dokázali sami představit. Hlas nás ovlivňuje natolik, že ze samotné schůzky může sejít ještě před tím, než dojde k osobnímu setkání.

Více než 1600 svobodným lidem ve věku 18-69 byla položena otázka, jak hodně jsou ovlivněni právě hlasem. Z výsledků bylo mimo jiné zjištěno, že hlas hraje významnou roli při navazování vzájemných vztahů. Více než 80 % dotázaných souhlasilo s tím, že jim hlas prozradí mnohem více o povaze dané osoby, než jakékoli jiné vlastnosti. Například pokud si s člověkem pouze píšeme, zjistíme o jeho povaze jen velmi málo. Psaním se dá mnoho předstírat, kdežto tón hlasu o mnohém vypovídá už předem. 85 % dotazovaných věří, že je možné se zamilovat do dané osoby jen díky hlasu. I přes to, že danou osobu nikdy předtím neviděli a netuší, jak vypadá.  71 % souhlasí, že aplikace nebo seznamovací portály jsou stále více a více důležité při hledání partnera.

Jak by měl tedy hlas, do kterého se můžeme zamilovat znít?
1. Měl by nás tzv. zahřát na duši
2. Srdečný/přívětivý
3. Vyrovnaný
4. Vzrušující/živý/veselý
5. Člověk s hlasem, který nás ovlivní, by měl mít dobrou výslovnost
6. Hluboký a uhrančivý – platí především u mužů
7. Sexy

Na otázku, zda dotazování vidí problém seznámit se přes online seznamku nebo aplikaci odpovědělo 91 % lidí, že není důležité, kde toho pravého či pravou potkáme, jediná věc, na které v té dané chvíli záleží, je pravá láska.

„Tyto výsledky ukazují, že se lidé cítí docela podobně, pokud jde o hlas a seznamování se přes online seznamky nebo aplikace,“ říká Simone Potzmann, vedoucí oddělení marketingu společnosti Whispar. „Až 70 % respondentů uvedlo, že je důležité si nejen psát a vidět dotyčného na fotce, ale podstatnými jsou také hlasové profily a zvukové zprávy. Proto jsme vytvořili seznamovací aplikaci Whispar, která vyplnila unikátní mezeru na trhu randících aplikací,“ doplnila Simone Potzmann“
 
Whispar aplikace je zdarma ke stažení jak v Google Play, tak App Stores. Více na www.getwhispar.com/cz nebo nás sledujte na Facebooku Whispar CZ&SK .

Komentáře