Jaromír Jágr hraje ve videoklipu

Kapela LOLA před časem zahájila spolupráci s hokejovým klubem Rytíři Kladno a to tím, že pro ně složila song Kladnou hlavou, ke kterému byl natočen i videoklip. A protože je text v podstatě i o kladenské hokejové legendě Jaromíru Jágrovi, bylo jasné, že v klipu prostě nesmí chybět!

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“15434″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“338″}}]]

„Na začátku byl jeden sen malýho kluka … Myslím, že každej z nás má nějakej zamrzlej rybník za městem, kam chodí vidět svůj sen, možná je v hlavě, v srdci, ale mít ho a věřit mu, je krásný. I když je to někdy těžký, sám to znám moc dobře … Pak přijde chvíle, kdy se ti věci vrací… Jedna z těch věcí bylo setkání s Jaromírem a celým týmem lidí, kteří v to věřili… Díky za ty chvíle a za srdíčko, který do toho dali,“ říká zpěvák Aleš Petržela.

Motivační videoklip, který vznikl k bonusové skladbě z alba …Jako divoký koně se jmenuje Kladnou hlavou a ukazuje to, že ačkoliv se může zdát váš sen nesplnitelný, je třeba jít za ním a udělat pro to maximum. V klipu se objeví kromě Jaromíra Jágra a kapely LOLA také A-tým Rytířů Kladno včetně věhlasných trenérů, olympijského vítěze z Nagana Pavla Patery a vítěze Stanley Cupu Františka Kaberleho.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“15436″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“397″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

„Kromě skvělé hudby i spousty zajímavých záběrů ve videu nechybí emoce a několik generací našich hokejistů. Navíc byla radost sledovat, jaká byla při natáčení harmonie mezi školáky a dospělými hráči. To pak nezbývá než citovat text písně a prostě milovat celou tu věc! Kapele LOLA patří velký dík a věřím, že se klip bude fanouškům líbit stejně, jako nám s Jaromírem,“ prohlásil tiskový mluvčí kladenského hokejového klubu Vít Heral.

Komentáře