JO, stylová světla z recyklovaného papíru

Reklama

Ekologie a design. To je nový trend, který nyní vládne.

Recyklovaný papír je materiál, který převládá u všech třech novinek, které v rámci nové kolekce uvede během prosince na trh světelný butik claro. Kousky z dílen zkušených designérů nenechají nikoho na pochybách, že i z recyklovaného papíru, tedy s ohledem na životní prostředí, lze netradičním zpracováním vyrobit něco zcela výjimečného.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“14677″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“300″}}]]

Stropnímu svítidlu MANZANA, které se svým tvarem podobá hrušce, i oblé, válcovité stolní lampě VESUVIO dali designéři do vínku neotřelý pletený vzhled umocněný měděnou barvou, v níž jsou obě světla k dostání. Barva mědi ostatně také velmi dobře koresponduje s černými kovovými detaily, jež jsou použity na ostatních částech obou svítidel. Díky pletené struktuře navíc světla po rozsvícení vytvářejí na zdi zajímavé světelné obrazce.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“14678″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“300″}}]]

Závěsné stropní světlo RAMODA svým vzhledem připomíná sadu zvonečků zavěšených na kabelech jako na tenkých stopkách. Stínidla, jejichž výška je 15 centimetrů, lze pořídit v tmavě šedé nebo béžové barvě, takže se dobře hodí do každého interiéru a svou hravostí ho originálně zpestří.

„Stínidla všech světel jsou sice zhotovena z recyklovaného papíru, ale jeho struktura se u jednotlivých výrobků liší. U MANZANY i VESUVIA máte dojem, že jde o stínidla vyrobená spíše z přírodního provázku, zatímco u RAMODY je papír zcela přiznán a bezpečně ho poznáte na první pohled. Je opravdu neuvěřitelné, co vše lze z papíru vytvořit,“ uzavřela Helena Šarapatková, provozní ředitelka světelného butiku claro.

Všechny produkty lze zakoupit v showroomu claro., Národní třída 27, Praha nebo na e-shopu www.claro.cz. Tamtéž lze pořídit také vánoční dárkový poukaz v hodnotě od 1 000 do 5 000 korun. Voucher je platný do 28. 02. 2017 a lze ho použít na celý sortiment světelného butiku claro.

Komentáře