Kapka medu pro Verunku bude mít derniéru

Reklama

Pohádkový muzikál Kapka medu pro Verunku zakončí 5 let svého uvádění neobvyklou derniérou. Ta se uskuteční 8. července v romantickém prostředí Amfiteátru Loket u Karlových Varů. Jedná se o slavnostní představení, tomu také odpovídá pečlivá příprava a hvězdné herecké obsazení.

„Bude to nejkrásnější open-air muzikál se speciálně připravenými dekoracemi, světelnými efekty, kompletními kostýmy a speciálně vybranými hvězdami, jak se na správnou derniéru sluší“, říká producentka Lenka Pixová.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“20180″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Královští princové Honza a Mirek se spolu s myslivcem Jirkou vydají naposledy za Kapeskou, královnou přírodních sil, aby od ní vyprosili kapku medu, která jediná může probudit spící princeznu Verunku. V pohádce nebude chybět oblíbený skřítek Maxižvýk, vodnická rodinka, smyslné víly, čarodějnice ani peklo s popletenými čerty. V tomto výjimečném představení nebudou chybět Kamil Střihavka, Martina Pártlová, Anna Julie Slováčková, Michaela Sejnová, David Gránský, Jiří Zonyga, Michaela Nosková, Felix Slováček jr., Miroslav Hrabě, Genny Ciatti, Petr Macháček a další.

„Princ Mirek, je jedna z mých nejoblíbenějších rolí, jakou jsem hrál,“ řekl Miroslav Hrabě. Felix Slováček junior zase s nostalgií vzpomíná, že princ Honza byl jeho první velkou příležitostí na velkém muzikálovém jevišti. Martina Pártlová se těší, že opět všechny poučí a Jiří Zonyga, že uplatní svou sílu jako Honza, co se kdysi stal králem. Pro Kamila Střihavku byla role trochu popleteného krále Jiříka, manžela Zlatovlásky, zase prvním milým poznáním dětského diváka. A pro diváky bylo zase milým překvapením jeho pojetí královského majestátu a především to, že i pro děti se dá udělat velký výpravný muzikál, který pobaví, ale i trochu poučí.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“20181″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Muzikál Kapka medu pro Verunku zve na Loket všechny – všechny, kdo jej ještě neviděli, i těch více než sto tisíc diváků, kteří Kapku znají. „Ti druzí budou, doufáme, mile překvapeni speciálními venkovními úpravami,“ říkají producenti společnosti Pixa-pro. Ta se specializuje na původní rodinná představení uváděná v Divadle Hybernia. Kromě Kapky medu pro Verunku jsou to, neméně úspěšné, pohádkové muzikály Sněhová královna a Alenka v kraji zázraků.

O pohádce:
Správná pohádka má být romantická, o lásce, nebo veselá, nebo napínavá, má být o princeznách a o princích a s pohádkovými postavami, k nimž patří například čerti, ježibaby, skřítkové či bludičky. V pohádkovém muzikálu Kapka medu pro Verunku opravdu najdete tohle všechno hezky pohromadě. Pohádka, kterou si oblíbili malí i velcí diváci, je nejen o lásce, přátelství, ale také o tom, jak to bylo, nebo mohlo být v království Popelky, Zlatovlásky a Hloupého Honzy, když se oženili a měli děti. Čeká nás 5 posledních představení „Kapky“. 4 představení se ještě odehrají 14. Května od 11:00  a 15:00 hod a 11. června od 11:00 a 15:00 hod v pražském divadle Hybernia.  Poslední páté je slavnostní derniéra na Lokti od 21:00 hod. (Hrad Loket, Zámecká 67, 357 33 Loket)

Zazvoní zvonec a pohádky bude konec … nebo nebude? … to se už brzy dozvíte … na www.muzikalyprodeti.cz … tak zůstaňte, prosíme, s námi.

Komentáře