Kávový zvěrokruh

Reklama

Vychutnejte si v pohodlí domova s kamarádkou či sami jeden z lahodných nápojů Tassimo. Připravte si stiskem jednoho tlačítka dokonalý nápoj! Svět kávy se může jevit jako velká věda, občas je ale na místě hodit vědu za hlavu a vsadit na intuici. Správný barista sám pozná, na co máte chuť. Možná, že si každé odpoledne dáváte nadýchané cappuccino, co ale udělat změnu a dopřát si krémovou horkou čokoládu či několik loků silného ristretta? Nechte si poradit od hvězd!

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“11480″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“323″}}]]

Jaká káva bude vaší kamarádce nejspíše chutnat, pokud je…
Beran (21. 3. až 20. 4.)
Berani jsou silné, energické osobnosti. Je pro ně typická touha po nezávislosti, zároveň ale potřebují lásku, pozornost a komplimenty. Čím uděláte radost kamarádce ve znamení Berana: pochvalte vyladěný outfit a naservírujte jí Latte Macchiatto Caramel z horkého mléka, silného espressa a hebké mléčné pěny s lahodnou karamelovou příchutí, která pohladí po duši.

Býk (21. 4. až 21. 5.)
Býci jsou klidní, vyrovnaní a houževnatí. Pokud si do hlavy vezmou nějaký cíl, dokážou jeho dosažení vše podřídit. Je pro ně typická orientace na materiálno, oceňují luxus. Čím uděláte radost kamarádce ve znamení Býka: pochvalte její pracovní úspěchy a vytvořte pro ni pohodové prostředí, ve kterém její sklon k workoholismu nedostane šanci! Připravte jí voňavý šálek exkluzivní kávy Carte Noir Café Long Intense.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“11481″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“471″}}]]

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)
Blíženci jsou vnímaví, přizpůsobiví a komunikativní. Ve společnosti jsou Blíženci nepřehlédnutelní, stále obklopeni množstvím přátel. Vynikají kreativitou a jsou nevypočitatelní. Čím uděláte radost kamarádce ve znamení Blíženců: zapište se s ní na kurz tvůrčího psaní či malování. Ideální kávou pro Blížence je Jacobs Latte Macchiato, kde se voňavé espresso snoubí s jemnou mléčnou pěnou a horkým mlékem.

Rak (22. 6. až 22. 7.)
Raci jsou emocionální, citliví a vnímaví. Na prvním místě jsou pro ně tradiční rodinné hodnoty a láska. Rozhodují se často intuitivně, chladný kalkul je jim cizí. Čím uděláte radost kamarádce ve znamení Raka: zajímejte se o její rodinu, ptejte se jí na pocity. Připravte jí lahodný horký nápoj s opravdovou chutí sušenek Oreo, který bude hravý stejně jako její osobnost.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“11482″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“515″}}]]

Lev (23. 7. až 22. 8.)
Lvi jsou charismatické osobnosti, které mají od přírody vůdčí schopnosti. Nechybí jim temperament, energie a cílevědomost. Lvi bývají citliví na kritiku a rádi se hřejí na výsluní. Čím uděláte radost kamarádce ve znamení Lva: oceňte její úspěchy a pochvalte její organizační dovednosti! Připravte jí pořádný šálek kávy Café Crema XL s bohatým aroma.

Panna (23. 8. až 22. 9.)
Panny jsou pečlivé, spolehlivé a vždy stojí nohama pevně na zemi. Rádi pomáhají ostatním, své emoce si často nechávají pro sebe. Za svými sny si ale umí jít.  Čím uděláte radost kamarádce ve znamení Panny: dejte jí najevo, že k sobě nemusí být tolik kritická, že je skvělá taková, jaká je. Potěšte jí napěněnou sklenkou Latte Macchiatto s méně cukru.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“11484″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“514″}}]]

Váhy (23. 9. až 23. 10.)
Váhy jsou milé, tvořivé a jemné povahy. Vyhýbají se vyostřeným konfliktům, stres a spěch jim nevyhovují. Ve svém životě usilují o klid a rovnováhu. Čím uděláte radost kamarádce ve znamení Váhy: pozorně jí naslouchejte a dopřejte jí dost času k vydechnutí. Připravte jí šálek Jacobs Café Crema, lahodného espressa s úžasnou pěnou a intenzivním aroma.

Štír (24. 10. až 22. 11.)
Štíři jsou na první pohled nenápadní, ovšem platí pro ně pořekadlo „tichá voda břehy mele“. Skrývají v sobě silnou energii a vřelé city.  Čím uděláte radost kamarádce ve znamení Štíra: buďte k ní maximálně upřímní a dejte jí najevo, co pro vás znamená. Dopřejte jí Café Au Lait, šálek voňavého espressa s hebkou mléčnou pěnou.

 [[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“11486″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“523″}}]]

Střelec (23. 11. až 21. 12.)
Střelci jsou svobodomyslní, upřímní a idealističtí. Vynikají aktivitou a odvahou říct i nepříjemné věci. Jsou otevření, empatičtí a mívají hodně přátel. Čím uděláte radost kamarádce ve znamení Střelce: Uspořádejte na její počest zahradní párty! Na posilnění jí udělejte Jacobs Espresso Ristretto, krátké a obzvláště silné espreso s bohatým a intenzivním aroma. Aneb jak říkají Italové: „Poco ma buono“ malé, avšak dobré!

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)
Kozorozi jsou ambiciózní, cílevědomí a spolehliví. Při prvním kontaktu mohou působit plaše, k tělu si každého nepustí. Mají rádi stabilitu, ocení inteligentní humor. Čím uděláte radost kamarádce ve znamení Kozoroha: podporujte její nápady a dodávejte jí odvahy. V žádném případě na ní ale netlačte. Dopřejte jí nadýchané cappuccino s jemnou mléčnou pěnou.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“11485″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“550″}}]]

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)
Vodnáři jsou bystří, originální snílci, kteří se nebojí plavat proti proudu. Milují svobodu, nezávislost a upřímnost, nesnáší pokrytectví, byrokracii, ubíjí je jednotvárnost. Čím uděláte radost kamarádce ve znamení Vodnáře: potěšte jí voňavým šálkem její oblíbené kávy. Naservírujte jí novinku Tassimo Morning Café, které povzbudí nejen po ránu.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)
Ryby jsou citlivé, empatické a klidné povahy. Jsou pozorní k ostatním, umí si ale i jít za svými sny. Souznění duší je pro ně důležitější než materiálno. Čím uděláte radost kamarádce ve znamení Ryb: udělejte si čas jen a jen pro ni, nechte ji vypovídat. Připravte jí lahodný nápoj čokoládové chuti Milka čokolády s jemnou vrstvou sametové pěny, který pohladí po duši.

Komentáře