Když letní dovolená nabije vás, ale vyčerpá autobaterii

Reklama

Až se zima zeptá, co jste dělali v létě, možná bude čas sáhnout po startovacích kabelech Fieldmann. Jednou z největších zátěží pro akumulátor vašeho auta je totiž horko, a tak dva týdny u moře možná osvěžily a „dobily“ vás, ale autobaterii spíše vyčerpaly.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“27545″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“338″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Odstavením vozidla na horku totiž dochází k velkému samovybíjení, což se může projevit až v zimě, kdy potřebujeme nastartovat studený motor. Autodoplňky jsou nedílnou součástí sortimentu značky Fieldmann, která pro chvíle, kdy váš motor ani „neškytne“, nově nabízí dva druhy kvalitních a opravdu měděných startovacích kabelů v závislosti na objemu motoru.

Zapomenutá rozsvícená světla, časté startování, přejíždění na malé vzdálenosti, dobíjení elektrospotřebičů, notebooků, to vše akumulátor zatěžuje. A když pak v zimě potřebujete rozběhnout promrzlý motor, jehož vnitřní odpor je vyšší než za tepla, auto může mlčet. Probudit ho můžete startovacími kabely Fieldmann (a také díky slušnému sousedovi, který se nad vámi slituje a nastartuje svůj opečovávaný a garážovaný vůz).

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“27544″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“408″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Startovací kabely Fieldmann FDAS 120301 jsou doslova živou vodou pro benzínové motory do objemu 2 000 cm3, kterým dodají potřebný impuls o síle 300 A, startovací kabely Fieldmann FDAS 120601 pak oživí i výkonnější benzínové motory až o objemu 4 000 cm3 díky proudu 600 A. Silné kabely o průměru 8 mm (Fieldmann FDAS 120301) a 10 mm (Fieldmann FDAS 120601) jsou vyrobeny z 99 % z mědi, takže si můžete být jistí, že na rozdíl od levných hliníkových variant pouze potažených mědí, s nimi opravdu nastartujete. Délka kabelů je 2,5 m (Fieldmann FDAS 120301), resp. 3 m (Fieldmann FDAS 120601). Doporučená cena startovacích kabelů Fieldmann FDAS 120301 je 269 Kč a Fieldmann FDAS 120601 je 599 Kč.

O značce FIELDMANN
Fieldmann je ryze českou značkou zahradní techniky a nářadí pro byt, dům i zahradu, která se na našem trhu úspěšně prodává již sedmým rokem. Výrobky Fieldmann jsou navrženy a zkonstruovány tak, aby odpovídaly požadavkům náročného spotřebitele: usnadňují práci a šetří čas, jsou kvalitní, ergonomické, bezpečné, snadno a intuitivně ovladatelné, přinášejí nejnovější trendy a poskytují maximální komfort při práci na zahradě, v domě i dílně.

Zdroj: www.fieldmann.cz

Komentáře