Kino tip: Tajný život mazlíčků

Reklama

Velmi očekávaná pohádka Tajný život mazlíčků (The Secret Life Of Pets) má premiéru už 11.8.2016. Těšit se můžete i na malý předfilmek Mimoňi jsou sekáči.

Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků, stvořenou autory filmových hitů Já, padouch a Mimoni.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“9793″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“337″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Max a Katie jsou spřízněné duše, ti naprosto nejlepší kámoši na světě. Co na tom, že Max je pes a Katie člověk? Kdyby se Katie každý den na dlouhé hodiny neztrácela a nenechávala Maxe samotného v jejich bytě, byl by nejspokojenější hafan pod sluncem. Takhle to aspoň platilo do chvíle, kdy si Katie přivedla z útulku chlupaté psí monstrum jménem Baron a rozhodla se, že od té chvíle budou žít ve třech. Mezi Maxem a Baronem to byla nenávist na první pohled. Od první vteřiny vymýšlejí, jak tomu druhému ztrpčit život, což je přivádí do čím dál komplikovanějších situací. Ve finále skončí ztracení, opuštění a obklíčení skupinkou osiřelých zvířat, která pod vedením šíleného králíka vládnou městskému podzemí. Naštěstí má Max doma pořádnou smečku přátel, kteří se rozhodnou, že ho nenechají na holičkách a vydají se ze svých pelíšků na mimořádně dobrodružnou výpravu, jejímž cílem je nalezení a záchrana Maxe. Musí to navíc zvládnout v šibeničním termínu, než se jejich páníčkové vrátí domů. Jestli by nakonec nebylo lepší nepřemýšlet o tom, co bez nás dělají.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“9794″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“337″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Režisér Chris Renaud tvrdí, že na tuto dokonalou rodinnou komedii budou kromě dětí a jejich rodičů houfně vyrážet i milovníci zvířat. „Snad každý člen štábu má doma nějakého mazlíčka a dával k lepšímu humorné historky z jeho života. Tyhle postřehy příběh neskutečně obohacují a dávají mu další rozměr. Ukazují věci, které důvěrně známe,“ říká Renaud. Vzhledem k tomu, že v Čechách a na Moravě je nejvíc psů a koček na jednoho obyvatele v celé Evropě, mají se kina na co těšit. A to i díky fantastickému hlasovému obsazení v čele s Kryštofem Hádkem, Davidem Novotným a Martinem Dejdarem.

Postavy:
Max: Trochu zhýčkaný kříženec teriéra Max bude muset najít odvahu předtím, než najde cestu domů.
Baron: Obrovský chlupatý nalezenec, kterého Katie zachránila z útulku. Baron se stává součástí Maxovy a Katiiny rodiny, ať už se to Maxovi líbí nebo ne.
Snížek: Roztomilý a vyšinutý králík, který postavil armádu „Spláchnutejch mazlíčků”, které jejich páníčci opustili, je Snížek šíleně roztomilý. A šílený. 
Katie: Maxova obětavá panička, která světu právě zachránila jednoho psa.
Ozón: Toulavý kocour s vlastním názorem. Ohavný uvnitř i navenek. 
Tiberius: Osamělý jestřáb s červeným ocasem. Ostrá inteligence a ještě ostřejší drápy.
Dědek: Starý baset. Město zná jako své staré vrásčité tlapy.
Mel: Optimistický, vznětlivý mopslík. Trumbera na pohled, srdcem velký milovník.
Buddy: Sarkastický jezevčík. První přichází a odchází poslední. 
Koule: Neobtěžujte tlustou kočku Kouli, pokud nemáte chutné jídlo.
Brigitte: Naivní, ale kurážná pomeranianka. 50% chundelatosti, 110% drsnosti. Tajně obdivuje Maxe. 
Norman: Netečné morce. Norman má mozeček jako hrášek. Používá z něj jen půlku.
Čimča: Nebojácný andulák. Čimča má dvě křídla a do všeho se vrhá po hlavě. 
Leonard: Nóbl punkový pudl ze střešního bytu se slabostí pro hard rock. 
Kérák: Břichaté prase. Byl používaný v tetovacím salónu jako figurant… dokud se na něm ještě našlo nějaké místo.
Trhač: Neštěká. Kouše.
Krokouš: Snížkův šupinatý svalovec.
Agamák: Chladnokrevný. Doslova.

 

Komentáře