Krása a zábava pro celou rodinu

Užijte si pátek a vyrazte na veletrh World of Beauty and Spa pro krásné obočí a odpoledne zabavte děti v Monkey´s Gym a Juklíku.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“25752″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Získejte zdarma trendy obočí na veletrhu krásy
Vydejte se  8. a 9 září na veletrh krásy World of Beauty and Spa v Praze a nechte si zdarma upravit obočí od přední evropské stylistky!

Jeden z nejznámějších českých veletrhů krásy World of Beauty and Spa se koná 8. a 9 září 2017 v areálu Výstaviště PVA Expo Praha Letňany. Letos na něj zavítá i přední rakouská stylistka Christine Akbaba, hlavní stylistka značky RefectoCil, světového lídra ve stylingu řas a obočí.

Christine Akbaba se stylingu věnuje téměř 20 let a dnes udává trendy v úpravě řas a obočí na světových módních přehlídkách i na modelkách, které líčí na stránky těch nejluxusnějších dámských časopisů. Na veletrhu World of Beauty and Spa se postará o praktickou ukázku trendů ve stylingu řas a obočí na hlavním pódiu. V expozici RefectoCilu si pak od ní můžete zdarma nechat poradit nebo si přímo odnést obočí v trendy stylu Christine Akbaby! Více na www.refectocil.cz

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“25753″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“570″}}]]

Děti si zdarma zasportují v Monkey´s Gym a Juklíku
Lekce unikátního cvičení pro děti a volné hodiny plavání nabízejí v pátek 8. září 2017 v pražském Baby Clubu Juklík, kde najdete kromě bazénu s příjemně teplou vodou a spoustou atrakcí také moderní tělocvičnu Monkey´s Gym navrženou speciálně pro děti. V rámci Dnů otevřených dveří si vaše ratolesti užijí spoustu zábavy, zatímco rodiče si odpočinou při dobré kávě.

Od 14 do 18 hodin si můžete vyzkoušet 30 minutovou lekci v tělocvičněprostorách Monkey´s Gym pod vedením zkušených a milých lektorů. Vybavení dětské tělocvičny je vyrobeno speciálně pro děti, ať už se jedná o kladiny, bradla, žebřiny, trampolíny, barevné a měkké cvičební prvky nebo horolezeckou stěnu. Cvičit zdetady mohou děti už od 6 měsíců do 7 let. Ukázkové lekce jsou rozdělené dle věku dítěte, s dětmi do 2,5 let vždy cvičí i rodiče. A pokud se rovnou rozhodnete zakoupit pro svoji ratolest kurz cvičení pro semestr podzim/zima 2017, má pro vás Monkey´s Gym připravené malé překvapení.

Ukázková hodina cvičení pro děti je zdarma! Pořadatelé ale předpokládají velký zájem, proto je nutné si lekci rezervovat na www.monkeysgym.cz, kde najdete i podrobné informace k průběhu Dne otevřených dveří.

Od 14 do 18 hodin si můžete zajít na volné plavání na neorganizované hodinové lekci, kdy na děti bude čekat příjemně teplý bazén a k dispozici vám budou i všechny pomůcky, které se v Baby Clubu Juklík používají při výuce. Cena za osobu, která půjde do vody je 150 Kč (pokud od září chodíte na pravidelné kurzy plavání do Juklíku je cena 100 Kč za osobu). Kapacita bazénu je omezená a je nutno si místo rezervovat na tel. 251 610 441.

V případě hezkého počasí se mohou děti vyřádit na krásně vybavené zahradě a rodiče si posedět u dobré kávy či koláčku.

Adresa: Baby Club Juklík a Monkey´s Gym, U Jezera 34, Praha 5
Více informací na: www.monkeysgym.cz

Komentáře