Křest kalendáře OBJEVTE SVOU KRÁSU

Reklama

Ve čtvrtek 6. října se v centru Prahy konala slavnostní vernisáž fotografií charitativního kalendáře „OBJEVTE SVOU KRÁSU“, který vznikl v rámci projektu Dove Academy Workshop. Kalendář pokřtila herečka a moderátorka Michaela Maurerová, ambasadorka projektu, značku Dove pak zastoupila Petra Bolfíková, brand manažerka kategorie skin pro Českou a Slovenskou republiku.

Vernisáž velkoformátových fotografií Richarda Nowaka si nenechaly ujít ani jejich samotné aktérky, účastnice Dove Academy Workshopu vybrané z řad českých a slovenských žen, jež díky workshopu s ambasadorkami, psycholožkami a týmem profesionálů získaly možnost zapracovat na svém sebevědomí, kráse a celkovém přístupu k životu. Výsledky jejich vnější i vnitřní proměny prezentuje právě aktuálně pokřtěný kalendář „OBJEVTE SVOU KRÁSU“. Veřejnosti se jeho fotografie představí na putovní výstavě po vybraných nákupních centrech České i Slovenské republiky, která již odstartovala v Praze, Olomouci a Košicích. Značka Dove se rozhodla výtěžek z  prodeje charitativního kalendáře věnovat Nadačnímu fondu Slovak-Czech Women’s Fund, jenž pomáhá ženám v těžkých životních situacích. Nadační fond byl založen v roce 2004 a působí v České republice a na Slovensku.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“12261″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“416″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Na svou pouť po České a Slovenské republice vyráží výstava dvanácti velkoformátových fotografií „OBJEVTE SVOU KRÁSU“. Tyto snímky prezentující proměny skutečných českých a slovenských žen vznikly v rámci projektu Dove Academy Workshop a dokazují, že každá žena je krásná a právě ke své kráse i sebevědomí může najít cestu. Stejně jako to dokázala dvanáctka účastnic Dove Academy Workshopu. Snímky rovněž tvoří exkluzivní charitativní kalendář „OBJEVTE SVOU KRÁSU“. Ten bude možné zakoupit v rámci putovní výstavy a výtěžek z jeho prodeje věnuje značka Dove Nadačnímu fondu Slovak-Czech Women’s Fund, jenž pomáhá ženám v těžkých životních situacích.  Kalendář bude v prodeji vždy první den výstavy a na webových stránkách www.jsmekrasne.cz a martinus.cz.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“12262″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“318″}}]]

Harmonogram putovní výstavy:
10.–16. října 2016
Praha: Centrum Černý Most
Olomouc: Galerie Šantovka

18.–23. října 2016
Hradec Králové: Obchodní centrum Futurum
Ostrava: Forum Nová Karolina

25.–30.října 2016
Brno: Galerie Vaňkovka

O Dove Academy Workshopu
Značka Dove dlouhodobě pomáhá ženám vidět a uvědomovat si jejich krásu a posilovat jejich sebedůvěru. V rámci lokální kampaně #jsmekrasne si za cíl stanovila zvýšení sebevědomí českých a slovenských žen, protože podle nedávného průzkumu se za krásné považuje jen 1 %, respektive 2 % z nich. Značka tak v průběhu projektu Dove Academy Workshop umožnila Češkám a Slovenkám, jež se ho rozhodly zúčastnit, svůj přístup změnit. Najít cestu sama k sobě i ostatním a rozvíjet svůj přirozený potenciál mohly vybrané ženy ve wellness resortu Svatá Kateřina. O jejich pohodu se staral tým odborníků složený z psychologů, stylistů a vizážistů. Podpořila je i hvězdná ambasadorka projektu, herečka a moderátorka Michaela Maurerová.Výsledky společné práce se veřejnosti představují v podobě exkluzivního charitativního kalendáře a putovní výstavy fotografií. Dvanáctku účastnic Dove Academy Workshop zachytil uznávaný fotograf Richard Nowak.

Komentáře